Віброрейки для монолітних робіт Для більш якісної укладання бетону, фахівці використовують такий пристрій, як віброрейка. Вона складається з металевого або алюмінієвого каркасу та двигуна, який створює відповідні вібрації.Як вибрати виброрейку

Вибираючи white-bear.ru необхідно обов'язково врахувати обсяг і площа території, де будуть проводитися роботи. Вона коштує зовсім недорого, і все ж, до вибору слід підійти, достатньо усвідомлено. Покупець повинен звернути увагу на тип приводу, щільність і глибину розчину.

Якість готового бетону залежить від його щільності, правильно проведеної укладання і видалення повітря з допомогою віброрейки. Таке надійне пристрій використовується практично на всіх будівельних майданчиках.

Як працює віброрейка

Віброрейки для монолітних робіт
Це пристрій працює наступним чином: мотор створює імпульси, які передаються на конструкцію віброрейки, та, в свою чергу, посилає вібрації бетонної суміші. В результаті цих вібрацій, з бетону видаляються всі частинок повітря, він осідає, отримуючи певну міцність.

Виробник пропонує використовувати два види віброреек для укладання бетону: працюють на напрямних і плавальні пристрою. Другі більш широко використовуються. Вони наділені невеликою вагою, чому, можуть знаходитися на поверхні бетону і здійснювати свою діяльність. Слід сказати, що не одна будівельна площадка не може обходитися без застосування віброреек. При виборі якісних інструментів, можна бути впевненими у довговічності та надійності.