Прикрашаємо сад скульптурами Радимо вам запросити на допомогу професіоналів.

Даруємо старим речам нове життя

Класичні посадки здаються їм вже досить давно нецікавими і нудними. Проявіть фантазію, дайте нове життя старим речам.

Втілити в життя мрію зараз не важко, діставши з сараїв і з горищ непотрібний мотлох.

Не поспішайте вивозити його на смітник, зауважте, що з нього можна зробити практично все, що потрібно.

Використовуйте його для створення прикрас для саду, звичайно ж, якщо тільки господарі бажають скористатися самими незвичайними садовими аксесуарами:

 • Скульптурами;
 • Вазами;
 • Квіткарках;
 • Фонтанчиками;
 • Напувалок для птахів;
 • Ліхтариками;
 • І навіть купальнями.
 • Необхідно щоб всі речі були правильно підібрані і змогли послужити надалі красивими декоративними елементами. Створіть прикраси для саду самі, розставити ж їх можна буде там, де більше подобається замовникам.

  Для того, щоб клієнти змогли отримати ефект несподіванки і сюрпризи підберіть типи і форми садових аксесуарів, при цьому обов'язково врахуйте розмір і стиль присадибної ділянки.

  Види садових скульптур

  Починати створення краси своїми руками завжди потрібно з теоретичної частини. Саме для цього зараз є багато різної літератури, що розповідає як краще створити хороші саморобки. Якщо ви володієте умінням і хоч найменшої фантазією, то вам не доведеться витрачати нехай хоч і невеликі, але кошти на купівлю скульптур.

  Прикрашаємо сад скульптурами
  Прикрашаємо сад скульптурами

  Вам ніколи раніше не доводилося цим займатися, спробуйте себе в ролі майстра – дизайнера. У вас все відмінно вийде, ви зможете створити незвичайний шедевр. Кожна доросла людина у душі по суті все той же маленька дитина, якого сильно хочеться нових іграшок, прикрас та іншого.

  Прикрашаємо сад скульптурами
  Для дитячої фантазії нічого не можливого немає, просто з роками люди перестають бачити чудо в найпростіших речах. Вони вже досить давно розучилися створювати незвичайні саморобки. Проявивши бажання і всю фантазію, наявну у них, вони зможуть створити красивий ландшафтний дизайн.

  Найбільш цікаві поради і рекомендації в будь-яке зручне для замовників час вони можуть знайти на різних форумах, там же описуються більш докладні правила виготовлення скульптур для саду.