Трап вертикальний Одним з важливих інженерних конструкцій є відведення стічних вод. Такі відводи повинні бути в будь-яких приміщеннях, будь це промислові або житлові.

По своїй конструкції трап може бути горизонтальним або застосовуватися hl-trap.ru.

Перший вид трапа має вихід отвору перпендикулярний.

При плануванні і проектуванні систем каналізації необхідно визначитися з ухилом та положенням труб. Та найважливішим є, який трап буде використовуватися. Для душових і ванних кімнат добре підійдуть душові трапи. Вони можуть мати решітки дуже різних форм. Можуть мати різні розміри і можуть використовуватися будь-який матеріал.

Трап вертикальний
Вертикальний ж трап має вихід вздовж цього отвору. Така конструкція дозволяє втілити в реальність будь-який задум. Багато радять брати трап вертикальний з чавуну. Такі трапи витримують дуже велику навантаження до 1,5 тонн. Трап ж виготовлений з нержавіючої сталі витримує навантаження не більше 350 кг. Замовити їх можна онлайн майстер проконсультує вас про те, щоб вибір був правильно проведений.

Звичайно, трап вертикальний вимагає хорошої глибини. Але це компенсується тим, що можна самому конструювати вихід, використовуючи при цьому сантехнічні кошти і сифони.

При використанні також не можна забувати і про правила експлуатації. Необхідно регулярно прочищати затвор і прибирати накопичений сміття, щоб не забивався водовідвідна система. Також з часом треба міняти ущільнювальні гумки. А то вони можуть тріскатися і в небажаних місцях пропускати воду.