Сфера застосування та виробництво крутозагнутих відводів Досить часто останнім часом можна чути про відводи крутовигнуті, при цьому багато хто навіть не знають, що це таке і для чого це використовується. В принципі, звичайним людям, робота яких не пов'язана з прокладанням трубопроводів і знати про них не треба, так як воно їм і не потрібно.

А ось керівникам і працівникам підприємств, які займаються будівництвом різних магістральних трубопроводів, знати про них обов'язково, адже саме з допомогою крутозагнутих відводів реалізується зміна напрямку потоку трубопроводів, причому, плавна зміна, що істотно спрощує транспортування середовища і крім того, робить її більш безпечною.

До речі, відводи крутовигнуті використовуються в процесі будівництва практично всіх типів трубопроводів, а www.rusfiting.com ви можете тут rusfiting.com. Тут треба зауважити, що вони робляться із сталі. З чого виходить, що й вони використовуються при облаштуванні трубопроводів будуються із сталевих труб.

Зараз практикується два різних способу виробництва таких металовиробів. У більшості випадків це припливно витяжної спосіб, коли заздалегідь приготовленої заготовки витягується необхідний виріб. Другий спосіб полягає в простій збірці заздалегідь приготовлених заготовок, як вже зрозуміло, збираються вони за допомогою зварювання.

В результаті двох озвучених виробництв виходять абсолютно різні відводи, хоча, по суті, вони одні й ті ж. Тут вся справа в тому, що у випадку з витяжкою, в результаті виходять менш габаритні відводи, у яких менше і товщина стінки, а якщо говорити про зварних, то в їх випадку всі параметри куди більше. Тому зварні використовуються досить рідко, тільки коли йде мова про необхідність великих відводів з товстою стінкою у всіх же інших випадках застосовуються безшовні відводи.

В більшості випадків використовуються відводи з кутом вигину 90 і 45 градусів, але це зовсім не означає, що виготовляються та використовуються лише такі вироби. При необхідності можна легко знайти відводи з різними кутами вигину, наприклад, з кутом в 60 градусів.
До речі, придбати такі відводи крутовигнуті зараз не проблема, їх виробництвом займається безліч підприємств нашої країни.

Що важливо, при виробництві відводів застосовується різна сталь, завдяки чому на ринку металовиробів є великий асортимент крутозагнутих відводів. Так, при будівництві трубопроводів в північних регіонах нашої країни використовуються відводи, вироблені з термостійкого металу, вони чудово переносять низькі температури. Крім того, такі відводи використовуються при облаштуванні магістральних трубопроводів і взагалі всіх трубопровідних систем призначених для транспортування агресивних середовищ.