Вибір теплоізоляції Якісно виконане утеплення приміщення дозволяє вирішити одночасно кілька завдань. Крім того, що утеплювальний матеріал допомагає зберігати тепле повітря в приміщенні холодними ночами, теплоізоляція дозволяє істотно економити гроші на електриці і застосуванні додаткового опалення.

В даний час придбати теплоізоляційні матеріали можна практично в будь-якому павільйоні будівельного ринку, відмінність буде полягати лише в доборі потрібного матеріалу, його властивості та технології виготовлення.

Важливою особливістю будь-якого теплоізоляційного матеріалу є низький рівень теплопровідності. Подібними властивостями володіють різні матеріали, що відрізняються складом, вартістю і навіть зовнішнім виглядом. Під час будівництва найчастіше користуються пінопластом, кам'яною ватою, скловатою, а також пінополістиролом. При цьому виробляти монтаж теплоізоляції можна в будь-яких вибраних ділянках будівель. Однак на основі такого вибору буде підібраний і сам матеріал. Наприклад, для посилення утеплення перекриттів в горищному приміщенні або зовнішній стіні будівлі, краще всього використовувати кам'яну вату або скловату.

Кам'яна вата - це матеріал, що представляє із себе якийсь спінений камінь. Він досить стійкий до підвищеної вологості, а також володіє стійкістю до відкритого вогню. Одержувані з такого матеріалу плити, володіють легкістю і хорошою міцністю. Застосування кам'яної вати як утеплювач забезпечить надійний і грунтовний тип теплоізоляції.

Скловата – це матеріал, що складається з силіконів, спеціальних смол і дрібних частинок роздробленого скла. Такий матеріал дозволяє ефективно виключати появі гризунів і комах, а що стосується ізоляції, то він досить ефективний і надійний. Однак при роботі зі скловатою дуже часто виникають складності монтажу з-за досить непростий структури. Для внутрішньої обробки приміщень краще всього підійдуть матеріали відрізняються чистотою з точки зору екологічних показників. До таких матеріалів відноситься полістирол.

Пінополістирол – вид матеріалу, що володіє особливою легкістю, одержуваної в результаті спінювання полістиролу. Такий матеріал широко поширений завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям, при цьому його можна використовувати в місцях з підвищеною вологістю.

Завдяки використанню теплоізоляційних матеріалів істотно економиться бюджет при витратах на електроенергію, а будівля при цьому надійно захищене від спеки або холоду.