Дизайнерські стилі сучасної ванної Припускаючи проведення заходів з облагороджування санвузли, практично всі домовласники починають дуже ретельно переглядати всілякі дизайнерські ідеї різні стилістичні напрямки, підбираючи на себе найбільш оптимальне рішення.

І це зовсім не випадково, адже саме від комфорту та зручності даного приміщення зазвичай дуже серйозно залежить працездатність і настрій людини в абсолютно протягом всього дня. Правда, сьогодні, за наявності досить великої кількості найрізноманітніших стилістичних напрямків, зробити дійсно правильний вибір часто буває надзвичайно важко.

Традиційна класика

У разі вибору цього напряму зупинятися, звичайно ж, краще всього лише на досить світлих тонах. Крім того, класика ще й дуже прихильно ставиться до бронзи і золота, а значить, крани, ручки та інші декоративні елементи для такої ванни, звичайно ж, краще всього підбирати бронзові або з позолоченим напиленням. Плитку для такого стилю бажано вибирати однотонні, причому, використовувати, при цьому, можна як якийсь один, так і два різних кольори. Крім того, досить оригінальним прикрасою тут також можуть стати дзеркала і різні світильники.

Прованс

Дизайнерські стилі сучасної ванної
Цей стиль цілком може включати в себе одночасно два різних напрямки, кантрі і звичайну класику. Особлива романтичність в ньому чудово переплітається з неймовірною розкішшю і простотою, а в якості основного колірного оформлення зазвичай використовуються бежеві, світло-сині та фіолетові відтінки. Виконані в подібному стилі ванні можуть чудово поєднувати в собі такі елементи, як традиційний унітаз, оснащений настінним бачком, округлу врізну раковину, драпированную натуральною тканиною тумбочку і дзеркало, вбудоване в досить просту рамку, без химерних елементів декору.

Модерн

Подібний напрямок передбачає застосування досить яскравих деталей, однак, виконаних у досить стриманій гамі кольорових відтінків. Найбільш сприятливі кольори: синій, зелений, сірий і бордо. Особливою родзинкою даного стилю вважається окреме висвітлення різних зон, підвищений контраст і присутність переважно прямих ліній.

Кантрі

Це стилістичний напрям дуже сильно вітає досить-таки прості рішення, із застосуванням тільки виключно природних матеріалів. Дзеркало для такої ванни краще всього підбирати в дерев'яній рамі, без додаткового декоративного покриття. Що стосується сантехнічного обладнання, то тут, для подібного спрямування, найбільш оптимальним рішенням стануть моделі врізного і консольного типу.