Різнобічні і зручні софіти Ні хто не буде сперечатися, що дах – основний елемент будь-якої будівлі. Який би якісний і надійний не був дах, він вимагає відповідної обробки. В першу чергу, це стосується нижньої його частини.

Коли будівництво даху підійшла до кінця, між стіною приміщення і нижньою частиною даху утворюються порожні простору. Якщо їх не усунути, то це місце дуже скоро вже облюбують птахи та інші тварини організми. Таке положення справ призведе до того, що дах дуже скоро потребуватиме ремонту.

Різновиди софіт-панелей


Для того, щоб забезпечити відмінну вентиляцію і заощадити на процесі обігріву приміщення, застосовують софіти. Ці вироби застосовуються для усунення (прикриття) порожніх просторів, а також для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень. Розрізняють кілька видів софітів за методом їх виготовлення:
1. Дерев'яні софіти.
2. Вінілові панелі та вироби з вагонки.
3. Металеві софіти.
За своїм функціональним особливостям, софіти можуть бути потрійними і подвійними, які поділяються на перфоровані та При виборі софітів необхідно чітко розуміти, яку роль буде грати даний матеріал в конкретному приміщенні. Вироби з перфорацією підходять для «обшивки» фронтонних або карнизних звисів. Не біда, якщо попався софіт без перфорації. Їм чудово можна обробити ті приміщення, які не потребують гарної вентиляції.
Різнобічні і зручні софіти

Якісні характеристики


Софіти виготовлені з природного матеріалу або за новим технологіям, які забезпечують високу екологічність. Найдешевшим продуктом є дерев'яний софіт. Дешевизна таких панелей зовсім не говорить про те, що якість функціонування погане. Просто дерев'яні вироби вимагаю додаткової обробки різноманітними сумішами, які не допустять впливу на них зовнішнього середовища. Крім того, отвори для вентиляції необхідно робити власноруч. В цьому є певна родзинка, але кілька процес довготривалий.
Металеві софіти виготовлені з оцинкованої сталі, тому їхні якісні характеристики просто прекрасні. Виріб дуже легке, але надзвичайно міцне і еластичне. Металевий софіт не схильний до температурних перепадів і підвищеної вологості. Матеріал не вимагає систематичних профілактичних робіт і має прекрасний естетичний вигляд.
Найпопулярнішими вважаються вінілові софіти. Вони включають у себе відносно невелику ціну і чудову якість. Матеріал вироби дуже міцний і довговічний. Однак, при різких температурних коливаннях може дещо змінювати форму, хоча ці зміни дуже незначні. Вінілові панелі чудово виконують вентиляційну функцію.
Різнобічні і зручні софіти

Чому софіт?


Доводячи свою нову дах до «розуму», необхідно подбати про те, щоб не повертатися до її ремонту, хоча кілька років. Як правило, зовнішні елементи виходять з ладу набагато рідше, ніж внутрішні. Головною причиною може бути відсутність вентиляції і зовнішні впливи. Використовуючи софіт, можна дуже просто вирішити багато проблем, в тому числі і економічні. Правильне застосування і якісний монтаж забезпечать істотну економію на обігріві приміщення.