Властивості і область застосування вторинної гранули ПНД У сучасному виробництві широко використовується полімерна сировина, для виробництва якого застосовується синтетичний метод. В залежності від того, який задіюється полімер, змінюються властивості кінцевого матеріалу.

Вторинну гранулу ПНД купити можна на сайті компанії «Азбука Полімерів».

Властивості і область застосування вторинної гранули ПНД

На даний момент особливою популярністю користується вторинна полімерна сировина. Сфери застосування наступні: автомобільне будова, літако-, судно та приладобудування. Пластмаса відрізняється своїм унікальним властивістю – приймає певну форму або об'єм, при цьому виробництво характерне своєю простотою і мінімальними фінансовими витратами.

Найбільш затребуваним полімером зараз можна назвати поліетилен низького тиску, тобто ПНД. Не варто приховувати факт, але багато підприємств, щоб знизити вартість кінцевого продукту, використовують вторинну сировину. Звичайно, це стосується не лише харчової продукції. Найбільш доступний і зручний у виробництві матеріал – ПНД-гранули. Виготовляються такі гранули кількома етапами, серед яких екструзія, лиття під тиском, формування і різання. Щоб виробляти гранулят нерідко застосовуються чисті відходи промислового характеру, наприклад, це може бути обрізок плівки, технологічний бракований продукт і так далі. Якщо застосовується чиста сировина, то вироблений поліетилен відрізняється високою якістю.

При розгляді виробничого процесу, можна виділити наступні етапи:

• сировина готується. Проводиться сортування, відштовхуючись від виду і якості матеріалу. Часто ця задача здійснюється вручну;

• матеріал подрібнюють. Для дроблення сировини застосовується спеціальне обладнання;

• процедура очищення. Скориставшись спеціальним пристроєм, сировина піддається очищенню і мийці;

• агломерація. Сировина після процедури очищення і подрібнення відправляють в особливу камеру, в якій його перетворюють в масу кашоподібного характеру;

• фінальний етап. Як тільки маса розплавляється, в неї додають воду. Потрібно це з тією метою, щоб сировина, різко охолодити, отримало невеликих розмірів кульки.

Вторинну гранулу використовують не тільки як самостійний матеріал, але і в парі з первинною сировиною. Застосування грануляту відрізняється своєю вигодою, так як знижується собівартість продукції, не втрачаючи при цьому в якості. Вторинні ПНД-гранули важливі. Що стосується поліетилену низького тиску, то у нього чимало переваг, серед яких стійкість до несприятливих впливів. Таким чином, коли необхідно проводити пляшкові кришки, меблі з пластику, поліетиленові пакети, ізоляційні матеріали, паливні бачки, шайби і пляшки, то застосовують саме його. Крім цього, використовуючи ПНД можна виробляти піротехніку. До речі, агропромислова галузь також користується ПНД.