Огорожа з штахетника Огорожа території служить не тільки для захисту, але і для своєрідного її прикраси. Сучасна промисловість пропонує багато різноманітних конструкцій огорож, але серед іншого варто звернути увагу на конструкцію огорожі з паркану.

Як вид, така огорожа існує вже протягом кількох сотень років.

Якщо використовується щебінь, blagotest.ru необхідно попросити пред'явити при закупівлі. Зараз для такого паркану пропонується штахетник з абсолютно різних матеріалів. Елементи для огорожі виготовляються і з дерева, і з металу і пластику.

В залежності від потреб можна підібрати потрібний вид матеріалу. Огорожа споруджується з окремих елементів, відстань між якими встановлюється за бажання й потреби. Одночасно підбирається і бажана висота і форма. Огорожа з штахетника ідеально підходить до будь-якого ландшафту, а також поєднується з іншими елементами території. З його допомогою можна втілити багато ідей з облаштування ділянки.

Огорожа з штахетника
Паркан з дерева. Вдалий і гармонійний матеріал для використання на садовій ділянці. Установка такого паркану не вимагає солідних грошових вкладень, спеціальних знань і навичок, може бути встановлений будь-яким власником садового ділянки. Завдяки такій легкості та доступності ці паркани дуже широко представлені в сільській місцевості. Саме тут таких огорож виключне більшість. Паркан не вимагає особливого догляду, виглядає красиво і природно, відмінно розділяє територію і від інших ділянок і від вулиці.

Паркан з металу – цей вид забору порівняно з дерев'яним більш довговічний і надійний. При порівнянні з іншими огорожами з металу цей вид паркану значно дешевше. З-за цих характеристик такий вид огорожі знаходить своє застосування всі частіше для заміських будинків. Кріпиться металевий паркан на спеціально виготовлений фундамент або на металеві стовпи.

Паркан з профнастилу – найбільш популярний сьогодні вид паркану. Завдяки невисокій вартості, легкості монтажу, довговічності і достатньої міцності конструкції цей вид парканів використовується для будинків за містом і на дачних ділянках. Для захисту від корозії профнастил покривається захисним шаром з оцинковки або полімерів. Крім того, такий паркан є хорошим шумопоглотителем.

Штахетник з пластику – це оптимальне рішення для виділення зон відпочинку на ділянці саду, для втілення ідей з ландшафтного дизайну. Такий паркан надає ділянці особливий колорит, дарує красу і доглянутість.