Гравій у будівництві Гравій - це одна з різновидів щебеню. Тільки його попередньо подрібнюють, щоб отримати потрібну фракцію. Камінь тонкого помелу використовується в багатьох сферах будівництва.

В першу чергу, гравієм, або використовуючи beton.of.by, отсыпают доріжки на будівельному майданчику. Крім того, його використовують, як подушку перед заливкою фундаменту. В суміші з піском, він дає ефект твердого підстави.

Таким чином, бетонна конструкція не провалюється. Однак гравій може бути і природного змісту, в цьому випадку, він володіє багатою палітрою відтінків. По суті, йдеться про гірські утворення і відкладення.

Звідси випливає, що камінь в гористих місцевостях набуває саме той колір, який близький за змістом клімату і інших умов. Тому, гравію знаходять застосування в облаштуванні садових квітників. Його можуть просто додавати в цементний розчин, щоб надати покриттю елегантність.

Гравій у будівництві
Буде здаватися, що поверхня поцяткована осколками, насправді, це дрібні фрагменти кольорового гравію. Камінь підходить і для відсипання прибудинкових доріжок, щоб зменшити скупчення дощової води на поверхні грунту. Як факт, в будинок не потрапляє бруд з вулиці.

Зараз достатньо матеріалів штучного змісту, з них можна ліпити шедеври архітектури. Але природність гравію перевершує всі очікування дизайнерів. Мало того, що він щільно тримає структуру, до складу якої входить, так ще й лаконічно вписується в інтер'єр. Багато дизайнерів використовують даний матеріал для нових ідей в інтер'єрі.