Ряд практичних порад щодо внутрішнього облаштування балкона Дуже багато власників, як показує практика, досить часто використовують свої балкони у вигляді своєрідного додаткового простору для складування всього того, що на даний момент абсолютно не потрібно, але в наслідок цілком може знадобитися.

Таке скупчення всіляких речей, звичайно ж, триває роками, і в кінцевому підсумку виходить, що людина повністю позбавляє себе можливості користуватися балконом безпосередньо за його прямим призначенням.

Однак якщо господарі все ж вважають за краще використовувати свої балкони для безпосереднього відпочинку на свіжому повітрі, то тут вже, звісно, дуже важливо буде обов'язково подбати про його максимально комфортному облаштуванні. При цьому якщо балкон у ході такої реконструкції не передбачається перетворити в досить тепле приміщення, то піддавати його додаткового утеплення, звичайно ж, не варто. Що ж стосується скління, то тут перевагу краще віддавати алюмінієвим або дерев'яним рамам, які в порівнянні із звичайними пластиковими конструкціями, є набагато більш довговічними.

Після скління балкона, потрібно обов'язково максимально герметично закрити всі наявні на ньому щілини, а також зробити його зовнішню обшивку з допомогою якого-небудь водостійкого матеріалу. Закінчивши виконання всіх цих заходів, можна переходити безпосередньо до самого внутрішнього опорядження балкона. Правда, тут потрібно відразу зауважити, що при обробці неопалюваного балкона можна застосовувати тільки виключно досить морозостійкі матеріали.

Традиційна дерев'яна вагонка

Ряд практичних порад щодо внутрішнього облаштування балкона
Найкращим рішенням при облагороджуванні балконів, безсумнівно, вважається дерев'яна вагонка. І це, природно, зовсім не дивно, адже подібний матеріал не тільки відрізняється своєю абсолютною екологічністю, але ще й має просо унікальними експлуатаційними показниками. В плані легкості обробки, найкращим варіантом є вагонка, виготовлена з липи або сосни.

Панелі з ПВХ

Не менш популярними при облаштуванні балконів також вважаються і пластикові панелі, які досить вигідно відрізняються неймовірною легкістю свого монтажу, досить високим рівнем пожежної безпеки та абсолютної екологічністю. До дуже серйозного гідно такої обробки також варто віднести і те, що в разі її застосування піддавати робочі поверхні попередньому вирівнювання зовсім не потрібно, оскільки все буде максимально надійно замасковано під панелями. До того ж, такий метод ще і вважається самим малозатратним варіантом внутрішнього облаштування балконів.