Фасадні фарби - їх види і де застосовуються Якісно виконана оздоблення фасадів, це не тільки привабливий вигляд. В основному це захист зовнішніх покриттів від впливу різних природних явищ і агресивних хімічних речовин, з метою запобігання передчасного руйнування поверхні стін.

Всі види фасадних фарб, по своїй структурі, має приблизно однаковий склад (основа, речовина). Розрізняються лише різними добавками, такими як пластифікатори, пігментні суміші, наповнювачі, що покращують їх декоративні і захисні властивості. Все що випускаються фасадні фарби можна розділити на дві основні групи, які представлені тут kraffa.ru в залежності від основи, від якої залежить їх технологічні показники.

Фасадні фарби - їх види і де застосовуються
Фасадні фарби - їх види і де застосовуються

1. Фарби виготовлені на основі органічних розчинників. Сучасними виробниками цей вид фарб випускається як в матовому, так і в глянсовому варіантах. Перевагами таких фарб є їх морозостійкість, що дозволяє працювати з ними при низьких температурах і гарні захисні властивості. Висока стійкість до впливу вологи дозволяє виконувати фарбування не висохлим поверхонь.

Фасадні фарби - їх види і де застосовуються
Фасадні фарби - їх види і де застосовуються

2. Фарби на водній основі. Залежно від використовуваних у якості зв'язуючих речовин, ці фарби можна розділити на три основних види:

Акрилові або латексні. Ці фарби користуються великою популярністю. Це обумовлено, з можливістю її застосування для фарбування практично будь-яких поверхнею і відносно невисокою ціною.

Силікатні. В якості сполучного застосовується «рідке скло» просто силікатний клей. При використанні цих фарб утворюється міцна, але одночасно володіє високою паропроникністю, поверхню. Тим не менше ці фарби рідко використовуються в індивідуальному будівництві.

Силіконові. Цей вид фарб володіє всіма позитивними властивостями перших двох. Володіє підвищеними водовідштовхувальними властивостями. Поверхня пофарбована такою фарбою не змочується, тому пил і бруд змивається дощами.

Існують і інші фарби на водній основі для фарбування фасадів, модифіковані (суміш силіконових з акриловими), текстурні.