Експлуатаційні особливості телескопічні навантажувачі Бобкет З усіх видів спеціальної техніки великим попитом користуються вантажні агрегати. Вони використовуються у всіх сферах діяльності людей, які пов'язані з переміщенням товарів або матеріалів.

Досить потужні машини є незамінними на будівельних майданчиках, в складських приміщеннях, супермаркетах або на виробничих територіях. Сьогодні багато компаній намагаються придбати телескопічний навантажувач ціна якого не призводить до великих матеріальних витрат.

До таких агрегатів належать вироби компанії Bobcat. Американські машини обладнуються зручними навісними елементами, які допомагають справлятися з будь-яким видом роботи, що вимагає застосування фізичної сили. Установка телескопічної стріли перетворює навантажувач в повноцінний підйомний кран. Його можна використовувати для переміщення вантажів на досить велику висоту. При цьому колісна база машини, що відрізняється високим рівнем маневреності, що дозволяє виконувати роботи в місцях, недоступних для самохідних кранів. Телескопічні навантажувачі Бобкет ідеально підходять для спорудження мостових конструкцій, тунелів, різних видів шляхопроводів.

Робочі операції здійснюються за допомогою двосекційної стріли, на яку можна встановлювати більш 20 видів навісного обладнання. Її конструкційні особливості значно збільшують безпеку роботи з навантажувачів. Для створення стріли використовуються два штампованих металевих профілю. Вони мають коробчатий перетин, що збільшують міцність вантажопідйомної системи. Зварювальні шви посилені багаторівневої обробкою.

Телескопічні навантажувачі Бобкет оснащуються дизельними моторами потужністю 75 л. с. Агрегати обладнуються ефективними системами рідинного охолодження, тому їх можна використовувати в умовах підвищеної температури або сильної запиленості. Транспортна швидкість машини в ході транспортування досягає 24 км/год. Під час виконання високоточних робіт навантажувач пересувається зі швидкістю 7 км/годину. Наявність зниженої передачі дозволяє долати ділянки важкодоступній місцевості.

Сьогодні телескопічний навантажувач bobcat купити можна в офіційного представника американської компанії. Вартість машини залежить від її технічних характеристик. На формування ціни впливає також кількість навісного обладнання. Придбання декількох агрегатів одночасно дає право на отримання вигідною грошової знижки.