Як утеплити віконні рами Якщо в квартирі дерев'яні віконні рами, їх необхідно утеплити, щоб не було тепловтрат. Є кілька способів утеплення. Спочатку потрібно подивитися, чи немає великих щілин між рамою і стіною.

Якщо такі є, треба закрити щілини монтажною піною.

Можна виготовити sovetmaster.com, проконсультувавшись про його будівництво у фахівців. Останнім часом увійшли в моду й стали дуже поширені так звані фальшкамины. Вони надають квартирі або будинку особливий шарм.

При проведенні робіт з усунення втрат тепла в домі, потрібно приступити до утеплення рам. Найлегший варіант – заткнути вату за допомогою викрутки в щілини і поклеїти папером, промазаної клейстером або спеціальним малярським скотчем. Таке утеплення доведеться знімати кожну весну.

Як утеплити віконні рами
Якщо є щілини між шпатиком і склом, ці щілини можна проклеїти будівельним скотчем. Самі великі щілини слід заліпити пластиліном. Простір між рамами можна закласти ганчіркою.

Другий спосіб – використовувати для утеплення спеціальні гумові прокладки. Вони бувають різні – плоскі і круглі з порожнинами. Їх намазують клеєм і притискають до стиках. Гумові прокладки легко встановити, змінити при зносі і вони дають хороший теплоізоляційний ефект.

Найсучаснішим способом є застосування акрилової пасти – герметика. Для зручності нанесення використовується спеціальний шприц. Характеризується глибокою проникністю в найнедоступніші місця, дуже високою герметичністю.