Ефективне очищення ванни і умивальника Кожна господиня переживала такий момент, коли заходячи у ванну кімнату, розлучаються руки від виду ванни і умивальника і стеральной машини установку. Це часте явище в тих сім'ях, де є маленькі діти, які не дуже обережно користуються зубною пастою та іншими туалетними приналежностями.

Безумовно, забруднення ванни не може зупинити гігієнічні процеси в сім'ї, тому очищати її потрібно швидко і якісно.

Що собою являє ванна.

Ванна – досить давній винахід людства, яке використовувалося ще на зорі цивілізації. Сучасні ванни, як правило, виготовляються з чавуну, акрилу або сталі.

Незважаючи на той факт, що будь-яка ванна покрита антикорозійним покриттям, її зовнішній вигляд може змінюватися, якщо систематично не проводити профілактичні роботи. Краще всього придбати чавунну ванну.

Цей варіант самий древній, але самий надійний. Чавунна ванна досить важка, але характеристики матеріалу такі, що він менше всього піддаються зовнішнім впливам. Однак, саме підступне зовнішній вплив – бруд, і з нею потрібно боротися постійно.

Дієві методи очищення

Ефективне очищення ванни і умивальника
Почати можна з того, що перед застосуванням ванни у будь-яких цілях, особливо перед купанням, ванну слід ретельно промити щіткою або звичайною губкою.

Це дуже важливий процес, бо, бруд на боковинах ванни пресується, утворюючи видимий обідок. Цей обідок буде показувати, за якою рівень набирається вода в більшості випадків. Після того, як процедури у ванній закінчені, слід повторити ті дії, які були прийняті до її застосування.

Якщо так вийшло, що ванна придбала бляклий вид або жовтуватий відтінок, не варто засмучуватися. Для початку варто звернутися до дієвим народним методам, які частенько більш ефективні, ніж виробничі.

Одним з найпопулярніших, є наступний рецепт:

1. Змішуємо 50 гр. харчової соди, з такою ж кількістю прального порошку (будь-якого) і білизни.

2. Додаємо в отриману суміш невелику кількість теплої води. Суміш повинна стати в'язкою.

3. Наносимо отриману суміш на поверхню ванни і даємо їй постояти хвилин 15-20.

4. Починаємо ретельне очищення щіткою, яка не повинна бути дуже жорсткою.

5. Змиваємо суміш з поверхні ванни м'якою губкою.

Ефективне очищення ванни і умивальника
Очищення ванної лужними засобами. Такий метод досить ефективний, навіть при великій забрудненості ванни. Для найбільшого ефекту цю процедуру можна провести двічі.

Можна застосовувати оцет, але в обмежених кількостях. Такі методи, як не можна краще підходять до всіх елементів ванної кімнати. Використовуючи такий метод, ванна, умивальник і унітаз будуть не просто чистими, а дзеркальними.

Що робити не рекомендується

Сумна практика говорить про те, що найчастіше недбайливі господині застосовують для очищення ванни пісок, і навіть, цегляну пил. Це робити категорично заборонено. Справа в тому, що наявності чистоти такі методи доб'ються, але повністю знищувати антикорозійну емаль.

Дуже скоро така ванна стане чистою, але іржавої. Видалення корозійного процесу – досить тривалий, трудомісткий і дорогий процес. Якщо «народні» методи не мають ніякого впливу, то краще звернутися до допомоги лужних очищувачів фабричного виробництва.

Чистота у ванній кімнаті – питання гігієни та здоров'я, тому ставитися до нього слід з відповідальністю за себе і оточуючих.