Верстати заточувальні для ланцюгів бензопил Заточення ланцюга – складне, але цілком здійсненне заняття, яке можна провести без проблем і труднощів. І заточування ланцюга вважається тією роботою, яка нічим не відрізняється від заточування того чи іншого різального інструменту, але для цього, щоправда, потрібно використовувати виключно спеціальні пристосування.

Зуб володіє складною геометрією, тому перш, ніж починати займатися цією роботою, використовуючи верстати заточувальні для ланцюгів бензопил, обов'язково потрібно враховувати це. Зуб ланцюга здатний стругати деревину так само, як це робить рубанок, ви в свою чергу, особисто можете регулювати висоту обмежувача, таким чином, отримуючи ту чи іншу товщину стружки.

Особливості пили

 • Необхідно враховувати, що постійна робота з таким інструментом, призводить до того, що затупляются ланцюга. І протягом одного дня, часом, доводиться проводити відразу кілька заточок.
 • Зуб починає швидко тупитися, коли зустрічається з грунтом. І якщо зачепити шиною грунт, то роботу можна припиняти, стружка в результаті стає дрібним, пила в свою чергу, перестає заглиблюватися в дерево, тому враховуйте це обов'язково.
 • Верстати заточувальні для ланцюгів бензопил
  Верстати заточувальні для ланцюгів бензопил

  Заточка

  Починаючи проводити заточування ланцюга бензопили, обов'язково потрібно пам'ятати, що кут заточування можна змінювати самостійно, тут все залежить від випадку застосування. Потрібно не забувати, чим більше кут заточування, тим відповідно вище продуктивність різання.

  Пристосування для заточування ланцюгів

  Придбати необхідний набір для цієї роботи, сьогодні можна без особливих зусиль. Адже він складається з круглого напилка, плоского напилка, гачка, який служить для очищення пили від тирси і т. д.

  Верстати заточувальні для ланцюгів бензопил
  Тому купуючи такий набір, можна якісно і грамотно провести заточування ланцюга для бензопили. Більш того, така робота може виконуватися швидко і легко, якщо прикласти до неї трохи зусиль.

  Для заточування ріжучого зуба, можна використовувати круглий напилок, а щоб справити заточку обмежувача глибини, можна скористатися плоским інструментом даного типу. Спеціальний шаблон у свою чергу, здатний забезпечувати параметри заточування, не тільки ріжучих зубів, але і обмежувачів. Тепер ви знаєте, що потрібно для того, щоб виконати заточування ланцюга бензопили без труднощів і проблем.