Рідкі цвяхи в будівництві З кожним роком даний матеріал користується все більшою популярністю. Рідкий клей не впливає на поверхню і стійкий до корозії. Так само дуже легкий в застосуванні і не вимагає великих витрат, можна використовувати в найрізноманітніших цілях.

Характеристики рідких цвяхів

На відміну від звичайного клею – швидко схоплюється, термостійкий і вологостійкий. Призначений він для склеювання будь-яких матеріалів і елементів.

Головні переваги:

 • Нетоксичні;
 • термостійкі;
 • досить зручні у використанні;
 • вологостійкі;
 • не псують поверхню, не дряпають;
 • витримують велике навантаження;
 • приклеюють практично всі матеріали.
 • Рідкі цвяхи в будівництві
  Рідкі цвяхи в будівництві

  Такі рідкі цвяхи на будівельному ринку бувають різні і відрізняються часом сутички, областями застосування, різними добавками. Тому, щоб не помилитися у виборі прочитайте упаковку товару або ж попросіть продавця розповісти вам про характеристики матеріалу.

  Якщо ви плануєте використовувати для роботи в домашніх умовах, придбайте механічний пістолет. Спосіб роботи схожий на роботу зі шприцом – банку з клеєм ставите на спеціальну нішу і можете приступати до роботи.

  Залежно від видів можуть бути на водній основі (водоемульсійні) – не використовуються в приміщеннях, де підвищена вологість і неопренові – з різким запахом, з-за цього слід дотримуватися техніку безпеки (можуть негативно позначитися на здоров'ї), витримують велику вагу.

  Рідкі цвяхи в будівництві

  Правила застосування ЖГ

  1. Наносити потрібно на суху поверхню.

  2. Швидко схоплюються, після нанесення щільно притиснути поверхні і спрямувати у потрібне положення, так тримати не менше 2 хвилин.

  3. Наносьте точками або смужками.

  4. Так як висихає протягом 24 годин, не варто навантажувати протягом цього часу.

  5. Працювати з клеєм краще в рукавичках.

  6. Використовуйте спеціальний пістолет, таким чином, полегшите собі роботу і вам буде легше склеїти матеріали у важкодоступних місцях.

  позбутися від рідких цвяхів дуже важко, так як відрізняється міцністю. Є кілька методів видалення: якщо клей нанесений не давно, то допоможе вода і губка; використовувати очищувачі. Придбати їх можна в будь-якому будівельному магазині. Можна використовувати скребок, але не бажано, так як це може дуже пошкодити поверхню.