Смужки в дизайні інтер'єру В сучасному світі мода ніколи не може встояти на одному місці, так як кожен сезон виділяються більш актуальні новинки. Однак дизайнерів прийшли до дуже цікавого висновку про те, що, незважаючи на це, існує такий орнамент, який протягом тривалого часу є актуальним і цікавим.

При необхідності alpcompany.ru може бути проведена фахівцями. При оформленні інтер'єру, в даному випадку мова йде саме про використання смужок. Інтер'єр в смугастому стилі ніколи не буде виходити з модних тенденцій, так як є одним з найбільш універсальних варіантів, що використовувалися при оформленні квартир.

У свою чергу застосування смужок допомагає в деякому роді змінити реальне сприйняття приміщення. Приміром, вертикальне розташування смуг може зробити стелю в будинку набагато вище. Застосування ж горизонтально розташованих смужок може створити візуальне подовження приміщення в ширину. Меблі в смужку вважає деталлю, яка використовується в основному при створенні стилю кантрі.

Смужки в дизайні інтер'єру
Незважаючи на те, що меблі виглядає дуже мило і затишно, необхідно ретельно підбирати матеріал для оббивки. Застосування контрастних малюнків повинна дуже чітко збігатися з розмірами меблів, тому краще всього купувати матеріал з запасом. Застосування смужок в оформленні інтер'єру не повинно займати все приміщення.

В різних випадках можна зробити певний акцент на стелю або на стіну. Такий розподіл допоможе зробити кімнату більш виразною і яскравою. Що стосується колірної гамми, то смужки можуть бути не тільки двох кольорів, а можна застосувати більшу кількість кольорів, які будуть підходити до оформлення обраного приміщення. Також необов'язково вибирати смуги однієї ширини, так як можна зробити акцент на одному кольорі, а інші його просто доповнювати.