Особливості застосування зварювальних робіт у будівництві В наші дні, при будівництві будь-якого будинку або іншої споруди вже не обійтися без застосування зварювальних робіт. І дійсно, як наприклад, з'єднати два металевих матеріалу?

Тільки з допомогою зварювання. Де ж краще придбати зварювальне обладнання та інші товари для зварювання? В даний час, однією з провідних компаній, яка займається зварювальним обладнанням, є фірма "Спецелектрод". Тут ви можете знайти товари найвищої якості за доступними цінами.

В даний час, найбільш популярним способом зварювальних робіт у домашніх умовах є електродугове зварювання. Вона буває як газовій, так і ручний. Даний вид зварювання використовують для з'єднання деталей один з одним за допомогою зварювального шва. При цьому необхідним компонентом є електроди.

Як правило, при використанні даного виду зварювання розрізняють багато видів з'єднань. Розглянемо деякі з них. Приміром, таврові шви використовують при з'єднанні бічній поверхні одного виробу до іншого. Причому обов'язково зварювана поверхня повинна бути очищена від забруднень і масел.

В іншому випадку, робота буде виконана не якісно. З допомогою кутового шва, з'єднують деталі, розташовані під кутом між собою. Стиковий шов, в основному, застосовують при зварюванні деталей різних по товщині. Так званий, шов внапуск використовують у випадку, коли поверхня одного матеріалу злегка перекриває поверхню іншого.

Взагалі, вибрати якісний і надійний зварювальний апарат досить складно. Найкращим виходом буде звернутися в компанію "Спецелектрод", де вам нададуть необхідну консультацію і допоможуть зробити правильний вибір.

Процес зварювання полягає в зіткненні з поверхнею електрода деталі, внаслідок чого електричний ланцюг замикається і по ній проходить струм. Поверхню, де з'єднуються деталі, нагрівають сильніше, таким чином, метал розплавляється, і деталі, що зварюються.

Принцип дії ручного дугового зварювання полягає в плавленні електрода з використанням постійного або змінного струму. До речі, електроди являють собою стрижні з металу, покриті спеціальною оболонкою. Зварювання називають ручний, так як всі основні процеси та дії при з'єднанні деталей здійснює сам зварювальник.

Нагрів деталей, при такому виді зварювання, здійснюється за допомогою електричної дуги, що представляє собою електричний заряд, який створюють електроди між собою. До них можна віднести такі марки електродів, як АНО-3, АНО-4, МР-3, МР-4, ОЗС-3, ОЗС-4. Вони підійдуть для зварювання вуглецевих і легованих сталей за допомогою постійного і змінного струму.