Експертиза промислової безпеки По своїй суті експертиза промислової безпеки від всіх експертиз нічим не відрізняється. Експертиза пристрою знадобитися при отриманні дозволу на застосування пристроїв на виробничих об'єктах або в інших випадках.

Така експертиза технічних пристроїв широко застосовується в небезпечному виробництві, при цьому передбачає повну точну оцінку відповідності апаратури, механізмів і агрегатів, устаткування. Також систем вимогам документації нормативно-технічних і технічних комплексів в області промислової безпеки. При цьому ще і проводиться спеціальна оцінка технічних станів пристроїв.

Експертиза промислових пристроїв зазвичай проходить у кілька етапів. Це, по-перше, на виробничому майданчику замовника обстеження обладнання, роботи по документації по влаштуванню. Після цього йде проведення випробувань пристроїв.

Тільки після цього складають і оформлюють звітні документи та різні додатки. Після чого, власне, видається висновок експертизи.

Сучасні експертні організації надають максимальну кваліфіковану допомогу об'єктів виробництва щодо дотримання всіх вимог актів законодавства, базуючись на накопичених знаннях, досвіді і досягненнях техніки і науки. При цьому експертна організація зазвичай має хорошою базою технічних та нормативно-правових документів.