Варто будувати будинок із збірних елементів Сучасні тенденції в житловому будівництві сфокусовані навколо припущень, що стосуються сталого розвитку. Від сучасного будинку люди яким потрібно придбати strikter.ru повинні, отже, очікувати, як сприятливого для комфорту його мешканців, як і турботи про довкілля.

Введення їх у життя допомагає підвищити комфорт проживання і знизити витрати як під час будівництва, так і при експлуатації будинку.

Сучасні збірні елементи

Це готові будівельні елементи, які з заводу або складу, поставляють на будівельний майданчик і там відразу монтуються. Вони не є новинкою на будівельному ринку, їх переваги були оцінені вже давно. Також сьогодні готові будівельні елементи користуються великою популярністю, проте, від сучасних напівфабрикатів потрібно набагато більше, ніж раніше. Основна відмінність між традиційними і сучасними будівельними матеріалами, належить до їх термоізоляції. У відповідності з ідеєю сучасного будівництва, матеріали повинні володіти найбільшою ступенем термічної ізоляції для того, щоб знизити потреба будинку в опаленні. Сучасні технології і будівельні матеріали дозволяють домогтися навіть у десять разів кращих параметрів термоізоляції, ніж традиційні матеріали.

Варто будувати будинок із збірних елементів
Варто будувати будинок із збірних елементів

Найбільш ефективним з економічної точки зору є будівництво будинку з збірних елементів. Прикладом є система, до складу якого входять, зокрема, блоки для зведення стін, виготовлення збірних елементів для виконання віконних перемичок і дверних прорізів, а також елементи перекриттів. Такі системи також відповідають іншим вимогам, що пред'являються сучасним будівництвом — забезпечують мешканцям будинку комфортний мікроклімат, енергозберігаючі та екологічно. Будівництво проходить гладко і швидко, а це обмежує витрати, пов'язані з оплатою праці будівельників. Наприклад, виконання перекриття із збірних елементів займає близько 3-4 днів, в той час як монтаж монолітної залізобетонної плити перекриття може тривати 7-8 днів і дуже трудомісткий. Короткий час монтажу перекриттів, це заслуга, насамперед, відсутність необхідності застосування опалубки, а, отже, зменшення витрат, пов'язаних з купівлею дощок і штампів. Також справа йде з перемичками, використовуючи готові балки з пористого бетону, економимо час, який витрачається на виготовлення арматури, опалубки або теплоізоляції. Правильний монтаж віконних і дверних прорізів, крім того, значно сприяє мінімізації можливості виникнення містків холоду в кладці.

Варто будувати будинок із збірних елементів
Варто будувати будинок із збірних елементів

Ключем до зниження вартості, як будівництва, так обігріву будинку залишаються незмінно кладочні елементи. І тут краще всього підходять системні рішення. В даний час самим теплим матеріалом на ринку є пористий бетон. Блоки з ніздрюватого бетону не тільки забезпечують низьке споживання енергії для опалення в холодні дні, але і спрощують ведення кладки. Входять до складу системи збірні елементи повинні відповідати суворим вимогам щодо точності розмірів, щоб з їх допомогою можна було зробити однорідні стіни, для запобігання втрати тепла.