Ямобур та його характеристику Під час будівництва і облаштування території, прилеглої до будинку, варто покластися на роботу спеціалізованої техніки. Такі машини здатні виконувати великий набір функцій.

Ямобур – один з видів спецтехніки, який має декілька моделей.

Сьогодні www.quest-a.ru - процес поширений і дуже вигідний.
Ямобури класифікуються за умовами експлуатації: конусні, лопатеві, колонкові, шнекові та ковшевые. Конусні – мають в якості бурящего елемента гвинт конічної форми з трьома витками і призначені для буріння скельних порід. Лопатевої бур хороший для застосування на сухих і зневоднених грунтах.

Колонковый ямобур можна застосовувати на першому етапі буріння скельної породи. Шнековий бурильний елемент зазвичай має невелику довжину і циліндричну форму. Застосовується шнек в розробці пухкої поверхні.

Ямобур та його характеристику
На будь-яких грунтах можна використовувати ковшевый ямобур, він допоможе у випадках розробки ґрунту, що лежить нижче рівня грунтових вод. Всі ямобури можна розділити на наступні функціональні групи: бурильні машини бурильно-кранові установки, бурильно-палебійні механізми і багатоцільові машини.

Бурильне обладнання може носити навісний характер. Таке пристосування може застосовуватися на будь-яких вантажних автомобілях і тракторах. Воно допомагає заощадити кошти і кріпиться до базового шасі. Навісні ямобури можуть рити ями будь-якої глибини і діаметру і відносяться до лопатевим або шнековим бурильним механізмам.

До спеціальної техніки відносять ямобур-маніпулятор, який по своїй продуктивності перевершує традиційні бурильні машини. З його допомогою можна не тільки пробурити яму потрібного розміру, але і встановити в неї палі і стовпи. Таку машину використовують відразу як ямобур, навантажувач і кран.

За видами приводу розрізняють ручні, механічні і гідравлічні ямобури. Ручний бур працює від станції для гідроінструмента, він має невелику вагу і дозволяє робити свердловини глибиною до 5 м і діаметром 10-30 див. Механічне обладнання здатне рити свердловини глибиною 5-10 м і шириною до 35 див. Гідравлічний ямобур може бути встановлений як навісна на трактор або вантажний автомобіль і може робити ями глибиною 30 м і 1,5-2 м в діаметрі.