Пінополістирол широкодоступний варіант утеплення Саме перше, що зазвичай приходить в голову, якщо мова заходить про достатньо недорогому і максимально ефективне утеплення – це, звичайно ж, спеціальні пінополістирольні плити.

І це, природно, повністю виправдано, оскільки пінополістирол, як відомо, не тільки дуже зручний у монтажі і практично універсальний в застосуванні, але ще й досить ефективний і, порівняно з іншими різновидами утеплювачів, не так вже і доріг.


Неймовірна легкість

В плані свого безпосереднього ваги, пінополістирол, без всяких сумнівів, є найлегшим видом утеплювача. Заходи, пов'язані з монтажем таких ізоляційних плит, зазвичай не відрізняються особливою трудомісткістю, тому подібну роботу цілком можливо здійснювати навіть власноруч. До того ж, процедура транспортування даного будматеріалу, завдяки його неймовірної легкості, то ж коштує в рази дешевше.

Простота в застосуванні

Пінополістирол широкодоступний варіант утеплення
Виконані з пінополістиролу плити, як правило, досить легко ріжуться, а значить, в процесі їх монтажу цілком можна буде обійтися без застосування особливих специфічних інструментів. Що стосується безпосередньо самої установки таких пінополістирольних плит, то дана процедура також не являє собою особливої абсолютно ні якої складності і, відповідно, зовсім не вимагає присутності якихось особливих навичок.

Водонепроникність

Найважливішим достоїнством пінополістиролу, безсумнівно, вважається його практично абсолютна вологонепроникність. В ході утеплення фасадів, дане якість, звичайно ж, неймовірно важливо, оскільки пінополістирол, в подібній ситуації, буде не тільки виконувати роль утеплювача, але і забезпечувати стін досить надійний захист від вологи. А це, відповідно, буде забезпечувати стінових поверхонь додатковий захист від всіляких грибкових уражень.

Звукоізоляція

Чудові звукоізоляційні властивості у пінополістиролу, безумовно, те ж не викликають ніяких сумнівів. Приміщення, утеплені подібним утеплювачем, зазвичай виходять неймовірно затишними, оскільки пінополістирол з легкістю здатний гасити майже весь спектр сторонніх звуків. Саме за рахунок цієї властивості, даний вид утеплювача сьогодні як раз і знайшов своє досить широке застосування при теплоізоляції будівель, розташованих у досить галасливих міських нетрях.

Вартість

Природно, жоден інший фактор не дав би пінополістиролу можливості завоювати таку високу популярність, як його цілком доступна вартість. Обумовлена така досить низька ціна даного матеріалу, звичайно ж, перш за все, дивною простотою його виробництва, а також неймовірно широкою доступністю і суттєвою дешевизною безпосередньо самої сировини.