Холоднодеформовані труби Холоднодеформовані труби – це безшовні труби, які виробляються з використанням легованих, високолегованих вуглецевих сталей і сплавів. В якості заготовок для них застосовуються труби гарячедеформовані.

Наприклад, для того щоб пічна труба прослужила довго необхідно періодично очищати її та не дозволяти вологи протікати всередину. Для цього спеціально створений www.kolpak-spb.ru, який забезпечує вільний вихід пари і диму, при цьому надійно захищаючи саму трубу від попадання атмосферних опадів.

Саме ця умова сприяє довговічною експлуатації таких труб, адже волога, що накопичується на стінах, швидко проникає в структуру і поступово знижує якісні характеристики матеріалу, сприяючи його швидкого виходу з ладу.

Холоднодеформовані труби
Труби холоднодеформовані, крім прокатки в гарячому стані, піддаються додатково і холодній обробці. Прокатка труб здійснюється із застосуванням масла і емульсії. В результаті подвійної обробки якість отриманого матеріалу подвоюється.

Сферою застосування холоднодеформованих труб є важливі галузі, такі як: машинобудування, котельні установки, будівництво нафто - і трубопроводів та ін У цих сферах дуже важливо використання високоякісних матеріалів.

За технічними характеристиками зовнішнього діаметра по відношенню до товщини стінок сталеві безшовні холоднодеформовані труби поділяються на кілька видів:

1. Особливо тонкостінні;

2. Тонкостінні;

3. Товстостінні;

4. Особливо товстостінні.