Внутрішнє облаштування будинку за допомогою вагонки Практично всі люди сьогодні, як відомо, прагнуть розбудовувати свої помешкання таким чином, щоб воно виглядало не тільки вельми привабливо, але і досить оригінально.

А це, відповідно, призвело до того, що застосування при внутрішньому облагороджуванні приміщень традиційної штукатурки, шпалер, в наші дні, стало поступово втрачати свою колишню актуальність. Зараз замість цих матеріалів, власники почали набагато частіше зупиняти свою увагу на більш екзотичних будматеріалах, наприклад, різних видів вагонки.

Основні види вагонки

Вироби з дерева

У процесі внутрішнього облаштування будинків найчастіше, звичайно ж, застосовується специальнаяевровагонка, яка виготовляється у вигляді досить довгих дощок з додатковою шпунтовкой на бічних гранях. Крім того, сьогодні також досить активно використовується і так звана вагонка-американка, що має профіль у вигляді трапеції, а також спеціальний блок-хаус, виконаний у вигляді абсолютно точної імітації натурального круглого колоди.

Найкращим варіантом у такій ситуації, природно, вважається вагонка, відноситься до категорії «Екстра», яка відрізняється найкращими декоративними і експлуатаційними властивостями. Вироби, що мають категорію «А» і «В», зазвичай володіють середнім якістю і можуть мати незначні дефекти на поверхнях. Що ж стосується матеріалу класу «С», то він, як правило, виготовляється з самого дешевого сировини і, відповідно, володіє відносно невисокою якістю.

Вагонка, виконана з ПВХ

Внутрішнє облаштування будинку за допомогою вагонки
Подібна різновид вагонки сьогодні є широкодоступним і порівняно недорогим матеріалом для облагороджування стельових і стінових поверхонь. Однак, при цьому, незважаючи на свою дешевизну, даного типу панелі здатні чудово імітувати дуже багато видів істинно природних матеріалів. Крім того, тут також дуже важливо відзначити і те, що такі пластикові вироби, в ряді ситуацій, навіть стає набагато переважніше більш дорогої дерев'яної вагонки, так як полімери, як відомо, зовсім не бояться ні холоду, ні води, ні цвілі.

Вагонка МДФ

Вироби цього типу виготовляються з стружки деревини, шляхом її особливого пресування, і зовсім не містять в своєму складі ніяких шкідливих для людини смол. До самої головної особливості такої вагонки, виконаної з МДФ, звичайно ж, варто віднести те, що вона на відміну від традиційних дерев'яних виробів, при використанні в умовах нестабільного мікроклімату абсолютно не темніє і не розтріскується. Крім того, тут також дуже важливо помітити, що подобнаявагонка з легкістю може імітувати різні екзотичні породи деревини, і, отже, цілком може застосовуватися навіть при облаштуванні самого вишуканого житла.