Вибір щебеню для будівництва Гірничо-рудна промисловість видобуває і виробляє різні фракції щебеню, розміром від 5 мм до 80 мм Кожна з цих найменувань, має свою сферу застосування, яка характеризує їх позитивна якості і властивості.

Для того щоб www.mir-stroyka.ru можна відвідати сайт www.mir-stroyka.ru. Проте, велика частина щебеню, йде на потреби будівельної галузі, що і так зрозуміло. Для виготовлення залізобетонних плит, заливки фундаменту, цоколя, скрізь потрібен цей матеріал.

Але, щоб отримати дійсно якісний розчин або бетонну конструкцію, необхідно правильно вибрати маркування щебеню. Найдрібніша фракція, застосовується не тільки при змішуванні з цементом, але і для відсипання доріжок, наприклад на садовій ділянці або в приватному будинку.

Вибір щебеню для будівництва
Як наповнювач для бетону, можна взяти щебінь і побільше. Правда тоді, доведеться використовувати бетономішалку, щоб полегшити собі роботу. Таким чином, при заливці підлоги або фундаменту, вдасться значно зекономити на сухій суміші цементу.

Важливо, щоб все додавалося в пропорціях, тоді й розчин вийде якісним на 100%. Коли проводяться дорожні роботи, щодо заміни полотна, краще всього використовувати щебінь фракції до 60 мм. Адже тут багато чого залежить від міцності стяжки і щільності покладених матеріалів, тому, що велику роль відіграє і фракція щебеню.

Плоскі камені, цінуються вище, так як, при насипу, вони створюють ідеально рівну поверхню. Вже потім, після трамбування, можна і асфальт розкачувати, який, при гарній технології укладання, простоїть не один рік.