Теплоізоляція K-Flex особливості, плюси і мінуси K-Flex – гнучка, високотехнологічна і ефективна теплоізоляція. Для виробництва даного матеріалу використовується спінений синтетичний каучук, перевага якого полягає в закритих порах.

Про особливості даного матеріалу, його достоїнства і недоліки поговоримо в цій статті. protherma.ru має багато сфер застосування, що робить її затребуваною і популярною.

Теплоізоляція K-Flex особливості, плюси і мінуси

Подібний вид каучуку випускається під виглядом листів або трубок, які можуть бути будь-яких діаметрів (додаткова перевага – наявність самоклеючого і захисного покриття). За рахунок бутадієн-акрилового каучуку даний теплоізоляційний матеріал відрізняється відмінною еластичністю, завдяки чому його зараз використовують багато галузей, як в будівництві, так і промисловості.

Розглядаючи позитивні якості матеріалу, варто виділити наступні:

• тривалий експлуатаційний термін;
• технічні характеристики матеріалу зберігаються протягом тривалого періоду;
• відмінні показники паро - і водонепроникності;
• низький показник теплопровідності;
• еластичність теплоізоляційного матеріалу зберігається при багатьох температурах;
• якщо виникне пожежа, то матеріал загасне самостійно;
• мікроорганізми, плісняву, атмосферні впливу не надають деструктивного впливу на матеріал.

Відмінні експлуатаційні та теплофізичні характеристики дають можливість застосовувати теплоізолятор До-Флекс при різних режимах температури (починаючи -200 і закінчуючи +150 градусів за Цельсієм) в будь-яких умовах клімату. Завдяки високій гнучкості досягається якісне зчеплення з поверхнею.

Позитивні якості матеріалу сприятливо позначаються на роботах, які стають в рази простіше і швидше, особливо якщо потрібна обробка складної поверхні на важкодоступному ділянці.

Характеристики теплоізолятора K-Flex

Ключове якість теплоізоляційного матеріалу – низька провідність тепла, що забезпечується пористою структурою вироби, невеликими розмірами цих осередків і оптимальним співвідношенням маси до об'єму.

Ще одна позитивна властивість матеріалу ґрунтується на тому, що він не накопичує в себе вологу впродовж всього періоду експлуатації, до того ж, відрізняється високим дифузійним опором по відношенню до пару і прямим впливів вологи.

Розглядаючи коефіцієнт паропроникності, то він дорівнює тому ж показнику, що і у поліетиленової плівки, яка широко застосовується як пароізолятор при монтажі теплових ізоляцій.

Також до складу цього теплоізоляційного матеріалу входять антипірени, завдяки яким, при виникненні запалення, виріб не буде поширювати вогонь, а сам матеріал при цьому зовсім не підтримує процес горіння. К-Флекс – той виріб, який є низкотоксичным, що стосується димоутворення і горіння. Таким чином, цей теплоізолятор знаходить застосування на об'єктах, які відрізняються високими вимогами до пожежної безпеки.

Даний матеріал гарантовано прослужить не менше 20 років, що було підтверджено багатьма випробуваннями, які проводили світові бренди. На користь теплоізоляція K-Flex також можна відзначити її високу гігієнічність, адже в процесі застосування вона не буде виділяти шкідливі або погано пахнуть речовини, пил та волокна. Завдяки цьому вона доступна для застосування в спорудах з високими вимогами санітарно-гігієнічного плану (це може бути лікарня, школа, харчове виробництво і так далі). У складі матеріалу не містяться галогенизированние і вторированные вуглеці, з-за чого міг би руйнуватися озоновий шар планети.