Черепиця та її основні характеристики У будівництві великого значення надають покрівлі, яка захищає приміщення від всіляких погодних явищ. Вибір покрівельного матеріалу повинен забезпечити надійний захист даху при випаданні опадів.

Але це не є єдиною перевагою, тому що черепиця повинна володіти стійкістю до перепадів температури, поривів вітру, сильного снігопаду і обмерзання.

Цей покрівельне покриття повинне володіти хорошою вентиляцією та мати вогнетривкі властивості. Металочерепиця придбати яку можна тут являє собою виріб зі сталі, яка захищена за допомогою цинкового або полімерного покриття, що відрізняється один від одного певними властивостями.

Вони мають різну вартість, що відповідає якості. Саме від правильно підібраної черепиці залежить, наскільки виразно і красиво буде виглядати будинок.

Щоб визначитися з вибором, нижче варто виділити позитивні, а так само негативні моменти кожного покрівельного покриття. Вони бувають:

#10004; поліестер – це економний варіант;

#10004; пласстизол є найбільш стійким;

#10004; тривалий термін служби має ПВДФ

#10004; антикорозійними і цветоустойчивыми здібностями володіє пурал.

Металочерепиця є популярним і недорогим покрівельним матеріалом. Виконуючи її монтаж в відповідності з технічними вимогами, можна продовжити термін служби даного покриття на довгі роки.

Головною негативною рисою є низький рівень шумоізоляції.

Керамічна черепиця має ряд позитивних характеристик:

#10004; стійка до різних погодних умов;

#10004; володіє протипожежними властивостями;

#10004; складові екологічно чистий матеріал.

Також черепиця має великий асортимент кольору, який додасть будівлі красивий вигляд.

З недоліків можна виділити ціну і велику вагу. Цементна черепиця є альтернативою вищезазначеного увазі, так як відноситься до більш дешевої цінової категорії, завдяки своєму складу. Єдиним істотним мінусом є його пориста структура, яка з часом може привести до цвітіння.

Композитна черепиця виготовляється із сталі, після чого покривається акриловою грунтовкою.

Цей вид покрівлі має безліч позитивних сторін:

#10004; має гарну звукоізоляцію і теплоізоляцію;

#10004; є простим і зручним у використанні;

#10004; володіє протипожежними властивостями.

Хороша якість цієї черепиці відповідає її високої вартості. Бітумна черепиця - це м'який вид покрівлі, який покриває практично будь-яку складну поверхню. Головний елемент її складу – це поліестер, покритий зовні мінеральною крихтою, а всередині просочений клеєм.

Вона оснащена хорошими звукоізоляційними властивостями, але має також негативні сторони:

#10004; мінімальний термін експлуатації;

#10004; нестійкість до пошкоджень.

При виборі покрівельного матеріалу рекомендується скористатися критерієм оцінювання кожного виду покриття, звертаючи увагу на всі його переваги і недоліки.