Гіпсова штукатурка плюси і мінуси вибору Якщо проаналізувати піввікову давно процедури ремонту приміщень, можна прийти до висновку, що в якості основного оздоблювального матеріалу використовувалася вапняна штукатурка.

З її допомогою вкривалися стіни і стелі, і в таких приміщеннях можна було легко і вільно дихати.
Мешканці не стикалися з проблемами, пов'язаними зі здоров'ям. На даний момент будівельний ринок пропонує чудову альтернативу – гіпсову штукатурку, про достоїнства і недоліки якої піде мова в цій статті. Гіпсову Штукатурку купити можна на сайті будівельних матеріалів «Vira Shop».

Гіпсова штукатурка плюси і мінуси вибору

Перевагою цього матеріалу є те, що, завдяки йому забезпечується відмінний повітрообмін в приміщенні, стабілізується мікроклімат, а сон мешканців стає міцним і здоровим.

Зараз доступно кілька видів штукатурки і кожен певний матеріал відрізняється властивими йому характерними особливостями, причому застосовується для різних оздоблювальних робіт.

З чого складається гіпсова штукатурка

До складу цього оздоблювального матеріалу входить гіпс, модифіковані і натуральні компоненти та хімічні складові.
Що стосується модифікованих полімерів, то їх поставкою займаються європейські компанії, що лідирують в області імпорту. Та штукатурка, у складі якої значаться такі полімери – високої якості і відрізняється своїми відмінними характеристиками.

Де застосовується

Для того, щоб здійснювати внутрішні оздоблювальні роботи в приміщенні і використовується штукатурка гіпсова суміш. З її допомогою роблять стяжку на стелі або стінових панелях. Високоефективна вона для обробки стін у ванній кімнаті, туалеті або житлових кімнатах, одним словом в тих місцях, які відрізняються нормальним або підвищеним рівнем вологості.

Необхідно також зауважити, що завдяки гіпсової суміші можна вирівнювати нерівності на стінах, закладати тріщини та вибоїни. З її допомогою не роблять декоративну обробку поверхонь. Якщо ж є завдання – косметична обробка, то наступним шаром повинен стати спеціальний штукатурний шар або декоративний, в якому міститься той же гіпс.

Переваги

Гіпсова штукатурка останнім часом користується великим попитом, так як виділяється на тлі інших оздоблювальних матеріалів багатьма перевагами:

• якщо майстер – професіонал своєї справи, то він здатний нанести матеріал на поверхню в один шар;
• якісне схоплювання з поверхнею;
• легка процедура вирівнювання, причому відходів після виконання робіт залишається небагато;
• висока продуктивність і малий термін висихання;
• низький коефіцієнт теплопровідності. Завдяки термічним якостям житло створюється відчуття тепла, та й це дозволяє заощадити кошти на опаленні;
• високий показник стійкості до вогню, так як у складі передбачаються молекули води;
• якщо в приміщенні, обробленому гіпсовою штукатуркою різко підвищиться рівень вологи, вона вбере її, а після – віддасть;
• безпечна для людського здоров'я. Регулює вологість і мікроклімат приміщення;
• з її допомогою можна оформляти різні декоративні поверхні.

Мінуси:

• якщо порівняти з іншими матеріалами для обробки, гіпсова штукатурка відрізняється своєю високою вартістю;
• швидке застигання приготованого розчину. Тому не рекомендується відразу замішувати великий обсяг;
• низька стійкість до вологи, якщо порівнювати з сумішами на основі цементу.