Нове життя старих меблів На жаль, але чим зручніше меблі, тим швидше вона приходить в непридатність! Купити нову або ремонтувати? Це питання не так однозначна, як здається на перший погляд.

Якщо предмет дорогий серцю, якщо він старовинний або дуже дорогий, то є сенс виправити виниклі недоліки.

Основні претензії, які пред'являються до м'яких меблів, це витончення ущільнювача, знос пружин, порушення цілісності оббивки або її сильне забруднення.

Дрібні неприємності

Під цим терміном маються на увазі незначні дефекти, що виникають на оббивці: сліди від кігтів тварин, дитячі витівки у вигляді фарб або фломастерів, розлита фарба та інші забруднення. Зважаючи на те, що 5-divanov.ru може бути дуже різноманітною, підхід у кожному конкретному випадку буде індивідуальний.

Так шкіряний диван практично не потребує чищення, його досить мити слабким мильним розчином, але видаляти сліди «хімії» з нього можна тільки скипидаром з соняшниковою олією. Суміш повинна мати пропорції 1:1. Сама практична тканина для меблів — це замша.

Її можна прати, мити, чистити, піддавати іншим впливам. Така зносостійкість підкріплена чималою ціною. В якості бюджетного варіанту підійде флок. Він не боїться ні чого, навіть тварин. Сучасний флок має спеціальне просочення, яка робить використання такої оббивної тканини універсальним.

Якщо миттям все більш чи менш зрозуміло, то, що робити з затяжками на тканини? Повністю міняти оббивку не обов'язково, достатньо зробити дрібний ремонт. Якщо матеріал тканий, то модно його запаяти.

Для цього попередньо видаляють «підвищену кошлатість» з тканини шляхом обрізки висячих ниток. Потім слід докласти тонку тканину і пропрасувати необхідне місце через неї гарячою праскою. Під впливом температури нитки згорнуться і склеятся. Подібним чином модно зробити латку. Для цього використовують самоклеющуюся основу, яку підкладають під латку.

Відколи й подряпини

Іноді 5-divanov.ru потрібно через непривабливого вигляду підлокітників, провалилися пружин або осів ущільнювача. Якщо «нутрощі» краще довірити меблевому лікаря, то з зовнішніми поверхнями можна спробувати впоратися самостійно.

Найчастіше підлокітники страждають від подряпин і слідів від кухлів. Якщо поверхня дерев'яна, то її доведеться зашкурити за допомогою дрібної наждачного паперу і заретушувати восковим меблевим дрібному в тон поверхні, після чого покрити лаком. З пластиком клопоту менше. Дрібний дефект може усунути звичайний ацетон, для більш глибоких подряпин використовують силікон.

Не поспішайте викидати меблі, можливо дрібний ремонт допоможе продовжити її життя і заощадити ваші гроші.