Газосилікатний блок переваги і недоліки Газосилікатний блок – порівняно новий продукт на ринку будівельних матеріалів, тому застосування його в якості матеріалу для будівництва капітального житлового будинку викликає безліч питань.

Ми допоможемо розібратися - як не помилитися з вибором при пошуку більш дешевих матеріалів і технологій.

www.td-krepost.ru отримують шляхом спінювання і наступної термообробки в автоклаві суміші з піску, вапна, води і ряду спеціальних піноутворюючий добавок.

Переваги:

1. Низька ціна. Будинок з газосилікату дозволить заощадити до тридцяти відсотків витрат на матеріал.

2. Швидкість укладання газосилікатного блоку вище завдяки низькій питомій вазі, ідеальної геометрії і простоті обробки. Блок з газобетону легко пиляється, штробіруется і свердлиться.

3. Високі тепло - і звукоізолюючі властивості.

4. Низький витрата клейового розчину. Відсутність теплопотерть завдяки тонкому шву.

5. Висока пожежобезпечність.

Недоліки:

1. Невисока міцність матеріалу обмежує його застосування при будівництві будинків висотою більше 2 поверхів.

2. Більш складна технологія укладання. Обов'язково наявність армопояса по всіх несучих стін. Низька щільність матеріалу вимагає точного розрахунку конструкції, щоб уникнути розтріскування стін. Через кожні три ряди блоків для посилення конструкції треба використовувати арматуру. На фундаменті заощадити не вийде, він повинен бути якісним і грунтовним – стрічковим або пальових.

3. Екологічність і безпека нижче, ніж у керамічної цегли – в якості активних сполучних інгредієнтів при виготовлення газосилікатних блоків використовуються магнієва пил або алюмінієва пудра.

4. Висока гігроскопічність блоків вимагає обов'язкової наявності захисної обшивки у вигляді вентильованого фасаду. Це дасть можливість уникнути появу грибка, знизити тепловтрати і продовжити термін експлуатації будинку.

5. Низький термін служби – виробниками гарантований лише тридцятирічний термін експлуатації будівлі.

Ряд недоліків при використанні піноблоків в якості основного матеріалу можна нівелювати суворим дотримуванням технології та виключення помилок при проектуванні. Широкий ряд типорозмірів блоку і можливість вибору параметрів щільності полегшує задачу підбору матеріалу для постойки приміщень будь-якого типу.

www.td-krepost.ru краще після попереднього розрахунку за допомогою онлайн калькулятора на нашому сайті.