Тепла цегла Теплий цеглина - це цеглина нового покоління. Так називається він, завдяки своїм прекрасним теплоізоляційним властивостям. Його перше появи на ринку було близько 40 років тому.

Його розробили європейські технологи та інженери, так як потрібна була економія тепла.

При виборі потрібного вам будівельного матеріалу ви можете www.strservis.ru замовити його. Говорячи про теплому цеглі, можна відзначити, що такий короткий проміжок часу ще не дозволив теплому цеглі поширитися по всій Росії, як в європейських країнах і завоювати таку популярність, як звичайний цегла. Хоча підстави для цього є: багато європейських будівлі давно були побудовані з використанням теплої кераміки і стоять досі. При створенні теплого цегли взяли все те найкраще, що є в звичайному цеглі. Ведучи будівництво будинку з цегли, розраховують на те, що будівля вийде міцним.

Це якість цегли наочно демонструється стародавніми кам'яними будівлями. Цегла - екологічно чистий матеріал. Його склад дуже простий: глина та пісок. Потрібно тільки обпалити суміш цих двох речовин в печі. Нічого шкідливого і небезпечного для природи в цеглі не міститься. Цегла не обмежує архітектурну фантазію. З нього можливо зведення самих оригінальних і складних будівель. Цей матеріал може виступати і як природний кондиціонер і як творець сприятливого мікроклімату в будинку.

Є лише пара недоліків у простого цегли - довга укладання і досить висока ціна. А ось біля теплого цегли ці недоліки якраз відсутні. Тепла цегла, званий інакше поризованным, має пористу структуру, володіє великим розміром, маленькою вагою і підвищеною теплоізоляцією.

Дрібні пори в поризованому цеглі створюють, додаючи в керамічну масу тирсу. Вони, рівномірно згораючи, утворюють такі необхідні порожнечі - пори. З їх допомогою довго зберігається тепло, уникають різкі перепади температури і скорочуються енерговитрати на опалення.

Тепла цегла
Особливими мікропорами швидко відводиться волога з цегли, тим самим забезпечується природне кондиціонер. При будівництві стін з поризованного цегли їх не потрібно утеплювати. Тепла цегла легкий і не тисне на фундамент, тому стіну з нього можна робити будь-якої товщини.

При будівництві з поризованного цегли істотно скорочуються грошові витрати, оскільки його невелика навантаження на фундамент не вимагає покупки додаткових матеріалів. Якщо використовуються блоки з теплої цегли великих розмірів, скорочується необхідний об'єм розчину, так як зменшується кількість розчинних швів.