Навіщо міняти старі вікна на металопластикові Установка вікон - не дуже дешеве задоволення, але воно того варто.

А підвісні стелі на www.interprom-perm.ru можна замовити, заощадивши час і кошти. Змінюючи старе дерев'яне вікно на сучасне високотехнологічне, ви зможете заощадити на чому, і в результаті отримаєте:

1. повітронепроникність

2. відмінну теплоізоляцію

3. практичність у використанні. Сучасні вікна дуже функціональні, наприклад відкривання вікна на дві сторони, що дуже полегшує миття.

4. той дизайн, який захочете

5. можливість додатково замовити аксесуари (москітна сітка, підвіконня, оздоблення укосів)

6. довговічність, термін служби склопакета 25-30 років, гарантія на саму конструкцію і фурнітуру 15 років.

Навіщо міняти старі вікна на металопластикові
Далі мова піде про те, щоб попередити покупців, який зважилися і поміняли старе вікно на нове.

Якщо після установки вікна ви помітили, що склопакет запотіває між стеклами, відразу звертайте в ту фірму, де замовляли вікна т. к. вікно з браком. Фірма буде вам зобов'язана замінити вікно безкоштовно т. к. термін гарантії ще не закінчився. Може бути, і коли таке скло, потіє з боку приміщення це говорить, про те, що:

1. в кімнаті підвищена вологість, це наслідок поганої вентиляції в кімнаті. Для того, вирішення цієї проблеми найпростіший спосіб це часте провітрювання, але як показує практика це не завжди ефективний спосіб. Усунути раз і назавжди запотівання вікна допоможе тільки налагодження системи вентиляції.

2. температура поверхні скла підвищена або знижена, ця причина запотівання скла не вважається шлюбом. Для підвищення температури скла необхідно, щоб тепле повітря від батарей міг безперешкодно «дістатися» до вікна. Це означає, що з підвіконня слід прибрати все не потрібне, якщо є жалюзі їх потрібно розсунути і т. д.

З вищесказаного можна зробити висновок про те, що краще один раз не пошкодувати грошей і поставити хороший і якісний склопакет. Якісним склопакетом вважається двокамерний склопакет від 36 мм з аргоном або однокамерний 24 мм з К-склом. Ці склопакети допоможуть зберегти тепло в кімнаті краще, ніж інші.

Вивчивши цю статтю ви зрозумієте всю користь заміни старих вікон на нові. Звичайно ж, професіонали в цій області повинні знати всі переваги, а іноді і недоліки тих чи інших вікон і тому зобов'язані завжди допомагати покупцю в такому непростому виборі.