Ударний дриль-міксер BUR2 350CET BUR2 350CET — сама потужна і багатофункціональна дриль в асортименті Sparky. Втім, це порівняння буде справедливо ів разі переважної більшості інструментів інших виробників — настільки «насичені» зустрічаються нечасто.

Судіть самі: двошвидкісний дрилі, режими «чистого» і ударного свердління, можливість окремого регулювання обертів і крутного моменту, обмежувач пускового струму, електроніка підтримання постійного числа обертів під навантаженням, реверс... Ну і плюс такі «дрібниці», як фіксатор включеного стану і блокування випадкового повторного включення при перебоях в електропостачанні.

Настільки повний набір електроніки, безумовно, дає себе знати — дриль розкручується дуже плавно, без жодних ривків. Навіть з выкрученным до мінімуму регулятором обертів вона впевнено тримає навантаження і не «захлинається». Однак працювати при таких налаштуваннях виявилося незручно, і ми, перевіривши «життєздатність» системи підтримки обертів, приступили до випробувань, паралельно намагаючись відшукати оптимальне положення регулювального коліщатка.

І знайшли його в середині діапазону регулювання: насадка крутиться досить швидко, щоб впевнено «закопуватися» в суміш піску з цементом, не розбризкуючи її на всі боки. Звичайно, форма й розташування рукояток у дрилі не так зручні, як у спеціалізованих міксерів. Тим не менше з мішком сухої суміші машина впоралася приблизно за 4 хвилини, ще 6 хвилин пішло на перемішування бетону з доданим до нього великим щебенем в кількості близько 30 кг.

Свердління сталевого куточка 16-міліметровим свердлом виявилося справою не надто легким, але машина його подужала. Деревину та інші матеріали 40-міліметровим пером» дриль пройшла впевнено, але з відчутним выкручивающим зусиллям.

Дуже потужна і багатофункціональна дриль, підходить для вирішення самих різних завдань. Як з'ясувалося в ході тесту, «по зубах» їй і підготовка бетону.