Гріючий кабель і двошаровий гофрована труба Трубопроводи, які задіяні в опалювальній системі, а також у транспортуванні води, на жаль схильні до замерзання. Ця проблема дуже актуальна для нашої країни, особливо, якщо взяти північні регіони.

Замерзання трубопроводу це завжди дуже велика проблема, яка може стати причиною не тільки тимчасового дискомфорту, пов'язаного з відсутністю питної води або з відсутністю опалення, але і причиною серйозних збитків.

Нагрівальний кабель в трубу

Труби при замерзанні деформуються, будь то труби з пластику або металу. Щоб таке не відбувалося, та і взагалі, щоб вони не замерзали, і був винайдений ruvinil.com він прекрасно працює для запобігання замерзання середовища, що знаходиться всередині трубопроводу. Саморегулюючий кабель - це нагрівальний елемент, який гріє середу до певної температури. Установка таких кабелів не відрізняється великими труднощами, вони вводяться всередину трубопроводу за допомогою сальника. До речі, максимальна монтажна довжина нагрівального кабелю дорівнює ста метрам. І ще, саморегулюючі кабелі, а мова тут йде саме про них, ставляться не тільки в труби, але і на водяні лічильники, трубну арматуру і на різні прилади.

Само собою, саморегулюючий кабель прокладається не тільки всередині труб, але і на їх поверхні. В таких випадках він фіксується за допомогою клейкої стрічки.

Монтаж нагрівального кабелю не вимагає особливих навичок і досвіду, він простий, завдяки чому здійснити це справа зможе абсолютно кожний.

Двошарові гофровані труби

Захист нерідко потрібно не тільки трубах, але й кабелю, саме в таких випадках використовуються ruvinil.com. Як відомо, кабелі бувають різні, і якщо нагрівальний кабель виступає, як засіб захисту, то більшість інших типів кабелю як раз таки навпаки, самі потребують захисту.

Гофровані труби відрізняються тим, що вони наділені ребрами жорсткості, завдяки яким вони відрізняються чудовими показниками міцності. Така труба особливо, якщо говорити про двошарових трубах, може витримувати колосальні навантаження.

Двошарові гофровані труби мають чимало переваг. Почати треба з того, що вони досить легкі і як вже було згадано, дуже міцні. Вони не бояться низьких і високих температур, нестрашні їм і різкі перепади оних. Що важливо, вони не гниють і взагалі, вони не схильні до корозії.

Велике значення має і те, що ці труби відрізняються досить низькою вартістю, що і зробило їх настільки популярними по всьому світу і наша країна не виняток.