Литий алюмінієвий секційний радіатор Faral Trio HP Особливість даної моделі — висока стійкість до тиску. Щоб адаптувати прилад до використання в російській системі центрального опалення, конструкторам довелося не просто змінити пристрій секцій радіатора, але і винайти докорінно нову конструкцію.

Раніше канали секцій цього приладу мали ромбовидное переріз, що дозволяло в достатній мірі розвинути ребра і забезпечити хорошу тепловіддачу радіатора і відсутність локального перегріву. Однак ромб — не краща форма для високого тиску, і тому був розроблений новий варіант Faral Trio HP — з двома круглими вертикальними проходами для www.postroil.com у кожній секції замість одного ромбовидного.

Завдяки такій конструкції тиск рідини в круглих трубках розподіляється рівномірно, що збільшує стійкість секції до розриву, і у приладу в достатній мірі розвинене ребра, важкодосяжним для моделей з одним круглим каналом. Результат — радіатор можна експлуатувати при робочому тиску 16 атм. (випробувальна становить 24 атм).

Литий алюмінієвий секційний радіатор Faral Trio HP
За новим російським нормам радіатор повинен витримувати тиск на розрив, в три рази перевищує робочий. У разі Faral Trio HP це 48 атм., проте при перевірці з'ясувалося, що насправді він витримує і 56. Запатентована конструкція секції, і на даний момент це єдиний литий алюмінієвий радіатор з двома вертикальними каналами круглого перерізу. Завдяки розвиненому оребренню в приладу висока тепловіддача — 151 і 212 Вт для секцій з міжосьовими відстанями 350 і 500 мм відповідно.

Кожен прилад на заводі піддають багатоетапної антикорозійного обробці, утворює на внутрішній поверхні секцій плівку оксиду алюмінію. Це речовина не бере участь в реакціях окислення, тому ризик виникнення газів стає нижче.

Секції з'єднують між собою за допомогою сталевих ніпелів, застосовуючи при цьому силіконові www.postroil.com. Кількість секцій може варіюватися від 2 до 16. Секції фарбують у два етапи: спочатку радіатор грунтують, потім фарбують порошковою емаллю з подальшою полімеризацією у високотемпературних печах. Стандартний колір — білий RAL 9010, на замовлення будь — якої з палітри RAL.

Щоб при транспортуванні радіатори не отримали ушкоджень, на заводі їх упаковують в коробки з картону, попередньо обернувши термоусадочної поліетиленової плівкою. Вона ж додатково захищає при монтажі — поліетилен знімають після установки радіатора і завершення оздоблювальних робіт. Щоб радіатор не запотівав, в плівці пророблені мікроотвори.