Оформлення двору котеджу До початку облаштування території вам потрібно просто скласти план, він допоможе вам визначитися в тому, що де буде знаходитися. Якщо продумати правильне розташування всіх тротуарних доріжок і альтанок, місць, як для стоянки автомобіля, так і для всього іншого.

Ці дані необхідно прорахувати, щоб точно знати, які витрати вам доведеться зробити. Після повного визначення планування, можна вже повністю приступити до робіт з облаштування ділянки.

Початок робіт

Експерти радять насамперед починати з прокладання доріжок встановлення ліхтарів, на яких найкраще встановити світлодіодні лампи, після цього можна приступити до облаштування всіляких замощених територій.

Оформлення двору котеджу
Оформлення двору котеджу

Як правило, їх необхідно виконати з якісних бетонних плиток або ж натуральних каменів. Укладання доріжки необхідно провести в повній відповідності всім будівельним правилам. Доріжки не слід укладати симетрично. Дуже красиво виглядатимуть нерівні шляху.

Після проведення всіх робіт з прокладання доріжок, бажано потім засіяти травою решту території, де проведення тих чи інших робіт більше не планується. Трава не проросте відразу. Цей процес займе близько місяця. Крім цього, не забувайте про своєчасному догляді за нею.

Лавки і альтанка

Оформлення двору котеджу
Якщо є бажання і можливість, на дворі можна поставити чудову альтанку в дворянському або сучасному стилі, добре будуть виглядати лавки. Любителям шашлику швидше за все сподобається гарний кам'яний або більш звичний металевий мангал. Такі роботи не просто значно прикрасять всю вашу територію, але і зроблять її більш зручною для відпочинку.

Крім усього іншого, необхідно не забути виділити місце під клумби зі всілякими квітами, які чудово доповнять весь ваш ділянку і будуть радувати ваш погляд.

Можна також посадити по всьому периметру і біля доріжок маленькі хвойні деревця, наприклад туї, це дасть можливість надати вашій ділянці вид англійських або голандських зимових садів. Варто трохи приділити увагу ділянки, і він буде радувати вас завжди.