Радіатор Faral Green HP Faral Green HP — новий прилад серії Green виробництва відомої італійської фабрики Faral S. p.A., входить до складу Zehnder Group, створений спеціально для Росії і розрахований на експлуатацію в системах опалення з незалежною схемою підключення і робочим тиском до 16 атм.

Секції Faral Green HP виготовлено з алюмінієво-кремнієвого сплаву методом лиття під тиском. Причому якісний склад силуміну ретельно контролюють, витримуючи вміст кремнію в межах 11,0-12,5%.

По глибині секції розташовано п'ять ребер. Кожну вінчає декорирующий колектор «козирок» і конвекційні віконця. Разом з відігнутим середнім пелюсткою вони допомагають відводити тепле повітря в центр обігрівається www.postroil.com. У секцій відносно невеликий обсяг, тому Faral Green HP характеризується мінімальною тепловою інерцією, завдяки чому ідеально поєднується з сучасними тепловими генераторами і системами температурного регулювання, забезпечуючи ефективну економію енергії.

Прилад в зборі має гладку травмобезопасную фронтальну поверхню. Секції з'єднані разом сталевими нікельованими ніпелями з застосуванням спеціальних прокладок, які забезпечують герметичність конструкції. Кожен радіатор в умовах виробництва випробовують на герметичність і міцність тиском не менше 24 атм.

Щоб уникнути інтенсивного газоутворення при контакті алюмінієвого сплаву з теплоносієм і з метою запобігання електрохімічної корозії внутрішня поверхня www.postroil.com проходить спеціальну циркониевую обробку. Цикл складається з декількох етапів. Спочатку прилади очищають всередині і зовні від забруднень, використовуючи низкощелочные засоби в поєднанні з ультразвуком.

Потім проводять розкислення, видаляючи оксидні плівки і залишки механічних частинок. Після чого обробляють поверхню металом. На відміну від інших антикорозійних покриттів цирконій глибоко проникає в структуру сплаву і не вимивається теплоносієм в процесі експлуатації, тому опалювальні прилади Faral Green HP можна використовувати в досить широкому діапазоні рН-фактора — від 6,5 до 8,5.

Після попередньої фізико-хімічної обробки прилад зовні фарбують. Спочатку методом анафорезу наносять грунтовку, а потім електростатичним способом напилюють порошкові епоксидні емалі з подальшим запіканням. Стандартний колір Faral Green HP — білий RAL 9010. На замовлення їх фарбують і в інші кольори по каталогу RAL, але з націнкою, як правило, в межах 30%.

Всі радіатори упаковані в термоусадочну поліетиленову плівку і індивідуальну картонну коробку. Стандартна комплектація включає глуху і прохідну (під повітровідвідник) нікельовані пробки, ручний або автоматичний воздухоотвод-чик, два, знову-таки нікельованих, перехідника на W, % " і два кронштейна. Всі глухі і прохідні пробки забезпечені фірмовими прокладками.

www.dom23region.ru здійснюється в компанії «DOM 23REGION» за низькими цінами.