Установка бордюрного каменю Дане питання може зацікавити велику кількість людей. Й тому є просте пояснення, оскільки бордюрний камінь або плитка можуть використовуватися не лише при огородженні асфальтованих пішохідних доріг, але і в приватному будівництві.

Знаючи www.ubedit.ru можна чітко розрахувати, яка сума буде витрачена при будівництві, на даний матеріал.

Робота з таким каменем тільки на перший погляд може здатися простою і легкою. Насправді, їй необхідно приділити особливо пильну увагу, щоб ви змогли добитися бажаного результату.

Установка бордюрного каменю
Складність цієї роботи полягає в першу чергу в складі грунту. Як показує сучасна практика, інколи буває достатньо лише поглибити бордюр наполовину його висоти, після чого ущільнити його цим же грунтом.

Звичайно ж, якщо те ж саме зробити вийти і на вашій території, то вам, безсумнівно, пощастило, але буває і доводитися стикатися з більш складними ситуаціями, до яких також треба бути готовими.

Найчастіше доводиться встановлювати на фундамент, після чого фіксувати розчином. Як правило, необхідно знати про те, що бордюр в обов'язковому порядку потрібно укладати перед тротуарним каменем.

У першу чергу потрібно вирити траншею, після чого підготувати розчин, виставити рівень і встановити бордюрні камені на розчин. В такому положення конструкція залишається до повного застигання.

Після цього, траншею необхідно засипати з зовнішньої сторони бордюру. Дотримуючись простих правил, ви зможете домогтися бажаного результату.