Клінкерна цегла для прикраси фасаду Клінкерна цегла - це особливо вигідний матеріал для оздоблення фасадів. Тепер виготовленням і продажем наданого виду цегли займаються багато компаній і організацій, оскільки клінкерна цегла - вкрай актуальний матеріал на нинішньому будівельному ринку.

Клінкерна цегла володіє купою переваг:

• По-перше, він володіє надзвичайно симпатичною зовнішністю.
• По-друге, його площину вважається брудовідштовхуючим.
• Також, що саме славне, на площині клінкерної матеріалу ви ніколи не знайдете сліди "высола". Маленька пористість клінкерної матеріалу не дозволяє воді проникати в середину, що ще раз доводить його доречне використання в ролі оздоблення фасадів. А якщо навіть наданий цегла і забрудниться, то вкрай легко усунути цю "загвоздка": в подібній проблемі вам допоможе звичайна щітка (тим не менш, не металева).

Клінкерна цегла для прикраси фасаду
В принципі, в руках мулярів, як раз клінкерна цегла робиться природним витвором мистецтва! Сенс в тому, що володіючи навик роботи, ви можете застосовувати різні колірні забарвлення будівельної цегли і створити своєрідні малюнки фасадів. Для обробки великих фасадних площ потрібно застосовувати ясні кольори будівельної цегли: отже, ви додасте фасаду виражену персоональность.

Крім цього, клінкерна цегла красиво годиться для підкреслення подібного особистого житла. Для цієї мети застосовується фасонна цегла. Подібні забарвлення цегли, зокрема теракот, охра, і каштановий вважаються особливо знаменитими в поточне час. Тим не менш, є плюс до цього і більш суворі кольори: білий, чорний і синій.

Клінкерна цегла для прикраси фасаду
Є, правда, один аспект: забарвлення наданого типу цегли здатні трохи не збігатися. І це як не дивно не заводський брак, а всього-навсього тільки специфіки процесу виробництва будівельної цегли. Щоб уникнути появи заковик з відповідністю кольорів, застосовується такий хід, як "меланж". "Втім, не потрібно необачно вважати, що "меланж" проводиться "на око": все зливається з урахуванням демонтажу.

Роздивимося несильні ділянки кладки клінкерної. Так, особливо вразливий ділянку під час укладання клінкерної фасаду - шви між матеріалом. Втім, заковика швів вирішується дуже легко: потрібно застосовувати сухі розчини. Нагадаємо: берегти кошти на них не потрібно, бо від них залежить не лише зовнішній вигляд приміщення, тим не менше, і тривалість використання обробки.