Меблі під старовину Меблі під старовину сьогодні дуже популярно повсюдно. Її замовляють багаті люди, нею декорують бари, кафе і ресторани. Цей прийом використовується для додання приміщенню витонченості, затишку, відходу від суєти.

Меблі під старовину сприятливо впливає на відчуття бачать її людей і на їх емоційне сприйняття. Коли бачиш таку меблі, уявляєш собі сімейне чаювання за столом з самими близькими людьми.

Замовник, який хоче одержати таку меблі, повинен розщедритися, так як робота майстрів і дизайнерів, що працюють над майбутньою старовиною, коштує дуже дорого. Хоча насправді таку старовинну меблі під силу створити і самому, нічим не поступившись професіоналам.

Для отримання меблів під старовину використовується три основних методи впливу на лицьову поверхню меблів.

Хімічний вплив включає обробку наждачним папером при подальшому покритті нашатирним спиртом. Спирт надає меблів темного благородного відтінку з сіруватими нотками.

Механічний вплив здійснюється металевою щіткою, після цього наноситься фарба темного кольору, а слідом поверхня покривається лаком. Так меблі здається більше изъеденной часом і природно обшарканной.

Термічний вплив полягає в обробці деревини паяльною лампою. Слідом поверхня обробляється металевою щіткою і покривається лаком. Така обробка додає ефект старовини, змушуючи дерево після того, як воно було обпалено, краще проявляти свою структуру.