Як очистити скло від фарби Прибрати фарбу зі скла можна кількома способами. Найдієвіші з них:

#10102; Пляма або патьок від лакофарбового вироби необхідно змастити простим рослинним маслом і залишити в такому стані на 5-7 годин.

Потім взяти харчову соду, нанести її на тканину, попередньо змочену у воді і добре потерти фарбу. Не варто забувати, що рослинне масло чудово очищає пензлики малярські від затверділої фарби.

#10103; Пляма ретельно змочують гарячою водою, беруть канцелярський ніж і гранично акуратно зскрібають. Для більшого ефекту можна скористатися уайт – спиритом. З його допомогою фарба легко і швидко зійде з поверхні скла. Втім, такий метод можна використовувати на вітражних вставках і кольоровому склі.

#10104; Якщо є будівельний фен, то варто тільки направити потужний потік на проблемне місце, як він одразу ж почне розм'якшувати фарбу. Залишиться взяти будь-гострий інструмент або предмет, і прибрати пляма.

#10105; В спеціалізованих магазинах є спеціальні змивки, які відмінно допомагають знімати фарбу зі скла. При необхідності, консультант підкаже найкращий варіант.

Не потрібно відразу засмучуватися, якщо забруднилася скло. Перераховані вище поради допоможуть вирішити проблему без особливих витрат і зусиль.