Акумуляторні дрилі-шуруповерти від Metabo Конструкція інструменту від Metabo: представлені дрилі-шуруповерти - новинка 2003 року. Від більш ранніх моделей (серії BS і BST) вони відрізняються головним чином редуктором: у машин BSP він металевий.

Такий корпус передачі забезпечує краще охолодження і довговічність. Втім, для акумуляторного інструменту це не найголовніше, важливіше інше: висока твердість, необхідна як для точних, «ювелірних» робіт, так і для силових дій, пов'язаних з загвинчуванням великого кріплення або свердлінням.

При виконанні подібних операцій дуже знадобиться додаткова рукоятка, що поставляється в комплекті. Факт її присутності примітний вже сам по собі. Ще цікавіше, що ручка теж металева (природно, не цілком). Оскільки вона кріпиться до корпусу редуктора, жорсткість її установки приємно здивує. Більш звична ергономічна доопрацювання - гумова накладка на рукоятці, що заходять на корпус.

Особливість, характерна для багатьох дрилів-шуруповертів Metabo (в тому числі і мережевих), - режим імпульсного обертання, - присутній і тут. Він потрібен для роботи з кріпленням, шліци якого можуть не витримати великого навантаження, прикладеної постійно. Подібна функція - майже норма для професійних гайковертів. Звичайно, в даному разі реалізація дещо спрощена (за неї відповідає керуюча електроніка, а не механіка), але це краще, ніж нічого.

Акумуляторні дрилі-шуруповерти від Metabo
До достоїнств дрилів віднесемо також двухскоро-стной редуктор. З його допомогою вибирають оптимальний режим роботи. Шурупи краще крутити на першій передачі, а свердлити, як правило, на другий. Зауважимо, що наявність вибору передавального відношення не тільки розширює можливості інструменту, але і дозволяє продовжити час роботи без підзарядки. До речі, сів акумулятор не стане причиною простою - в комплекті є і другий, так і зарядний пристрій робить свою справу швидко. Три моделі відрізняються один від одного напругою живлення і, отже, деякими характеристиками. В основі ж вони однотипні.

Як відрегулювати: крутний момент виставляють кільцем на корпусі редуктора; передбачено 20 шу-руповертных ступенів і одна свердлильна. Максимально досяжне значення у разі шуруповерт-них дій - відповідно 20/ 26/ 30 Н*м, в імпульсному режимі - 22/ 28/ 32 Н*м. Як нескладно помітити, це набагато менше максимально можливого - щоб активізувати всі резерви, слід перейти на свердління. Режим Impuls задіють перемикачем на корпусі двигуна. Решта регулювання типові.

Стоіомсть таких акумуляторних дрилів від 9000 рублів.

Якщо вам для вашого бізнесу потрібно придбати uspehstroy.com, тоді можливо моя порада буде вам корисний, краще всього купувати таке речі тут uspehstroy.com. Система знижок і приємні бонуси не залишать вас без покупки.