Штукатурні суміші. Декоративна штукатурка У зв'язку з різноманітністю на сьогоднішній день товари виявляються в цінових категоріях як низьких, так і до високих цін.

Серед споживачів стоїть велика задача вибору інструментів інтер'єру, сировини і т.

Детальніше: Штукатурні суміші. Декоративна штукатурка

Деталі трубопроводів Говорячи про деталі трубопроводу в цілому, то, звичайно ж, можна зрозуміти, що їх велика кількість. І вони використовуються для різного призначення. Зазвичай їх використовують при поворотах, відводах, і т.

Детальніше: Деталі трубопроводів

Штукатурка полімерна особливості матеріалу і його застосування Деякий час тому будівельний ринок міг запропонуєш лише цементну або гіпсову штукатурку. Зараз доступні багато сучасні матеріали, необхідні для того, щоб зробити мокру обробку фасаду або внутрішніх стін.

Детальніше: Штукатурка полімерна особливості матеріалу і його застосування

Укладання підлоги на лагах із шаром керамзиту Забезпечити тепла підлога в приміщенні можна різними методами. Одним з найбільш простих і дешевих є формування теплоізоляційного шару з керамзиту. Щоб забезпечити таку прошарок для утеплення, краще використовувати технологію, що передбачає попередню установку лагів.

Детальніше: Укладання підлоги на лагах із шаром керамзиту

Як самостійно можна утеплити підлогу в квартирі на першому поверсі багатоповерхового будинку Майже у всіх квартирах на перших поверхах є холодна підлога. Та й взагалі до будь-квартирі підлога – це саме холодне місце. А все, тому що весь тепле повітря прагнути піднятися якомога вище, і саме на першому поверсі підлога ще холодніше з-за того, що під ним знаходиться абсолютно нежитлове і не опалювальне приміщення.

Детальніше: Як самостійно можна утеплити підлогу в квартирі на першому поверсі багатоповерхового будинку

Утеплення підвалу в приватному будинку Ця процедура досить важлива, оскільки при утепленні підвалу спостерігається явна економія теплоенергії і електроенергії. Якщо ви тільки збираєтеся будувати будинок, то можна заздалегідь подбати про здійснення утеплення підвалу для того, щоб надалі не повертатися до цього питання.

Детальніше: Утеплення підвалу в приватному будинку

Вибір шин для навантажувачів Безперебійна робота багатьох промислових підприємств є одним з результатів високої ефективності використовуваних для цього вилочних навантажувачів. Сучасні моделі цієї спецтехніки відрізняються не тільки комфортом і безпекою водіння, але і відмінною стійкістю, маневреністю і тривалим терміном служби.

Детальніше: Вибір шин для навантажувачів

Корковий плаваючий пол ряд важливих особливостей Серед досить великої різноманітності всіляких видів пробкових оздоблювальних матеріалів, виконані за плаваючою технології пробкові підлоги, завдяки своїй особливій методиці укладання, сьогодні користуються цілком заслуженою популярністю.

Детальніше: Корковий плаваючий пол ряд важливих особливостей

Як вибрати металочерепицю Металочерепиця представлена в самих різних видах і цінових категоріях на сучасному ринку. На що потрібно звернути увагу при виборі покрівельного матеріалу?

Детальніше: Як вибрати металочерепицю

Конструкційні особливості скляної підлоги На ринку будівельних технологій постійно з'являються нові розробки, і скляні підлоги є однією з них. Оригінальність даного винаходу полягає в його прозорості, що дає додаткові можливості з точки зору дизайнерського оформлення: це сюди можуть входити різні підсвічування, так і ефекти в стилі 3D.

Детальніше: Конструкційні особливості скляної підлоги