Гипкая черепиця та її головні переваги Така різновид покриття для покрівлі, як черепиця – це один з самих затребуваних матеріалів, застосовуваних при облаштуванні різного виду дахів. Обумовлена її така неймовірно висока популярність, перш за все тим, що подібний матеріал, завдяки своїй особливій багатошаровій структурі, що відрізняється просто неперевершеними експлуатаційними властивостями.

У вигляді безпосереднього підстави такої черепиці, зазвичай, виступає особливу штучне скловолокно, додатково просочене бітумним розчином. Основне призначення такої основи, в саму першу чергу полягає у формуванні достатньо надійною армуючого прошарку, яка, у свою чергу, покликана забезпечувати максимально якісне об'єднання бітумного шару з безліччю спеціальних добавок модифікаторів.

Завдяки присутності в складі такого матеріалу даних додаткових компонентів, він якраз і набуває такі дуже важливі якості:
• Неймовірно презентабельний і стильний зовнішній вигляд;
• Підвищений рівень пластичності і гнучкості;
• Абсолютну нешкідливість і екологічність;
• Досить солідну стійкість у плані механічних пошкоджень;
• Надзвичайно тривалий період експлуатації.

Найбільш значущі плюси

Гипкая черепиця та її головні переваги
Найбільш значуща перевага подібної черепиці полягає в тому, що її цілком можливо без особливих проблем застосовувати навіть при облаштуванні покрівлі, мають досить складну конфігурацію. Тут відразу слід зазначити, що матеріал даного типу також має ще і надзвичайно значним різноманіттям всіляких забарвлень і може мати абсолютно різні форми гонтів. Так, наприклад, найбільш поширеними різновидами гнучкої черепиці, сьогодні вважаються вироби з прямокутної (стандартної), ромбовидної та шестигранною формою гонтів.

Серед плюсів у цього виду покрівлі окремо слід виділити чудові показники в плані поглинання звуків. У доповненні до цього, вона ще й досить погано запалюється, що, природно, робить подібний матеріал практично повністю безпечним варіантом.

Розглядаючи переваги гнучкої черепиці, особливо серйозна увага, звичайно ж, також варто обов'язково звернути ще й на такий факт, що процедура монтажу подібного матеріалу зазвичай не відрізняється надзвичайно високою складністю, що дає можливість виробляти дану роботу навіть самостійно. І, нарешті, її практично унікальні експлуатаційні показники, дозволяють використовувати такого типу покриття навіть в регіонах з досить суворим кліматом.