Фундаменти багатоповерхових будинків Для таких типів будівель, що використовуються фундаменти з плит або монолітних блоків. Багато залежить від конфігурації будинку і його проектування. У процесі зведення будови, враховуються всі деталі: аж до того, яким чином буде використовуватися цокольне приміщення, іншими словами підвал.

Якщо вас цікавить www.realty-gorod.ru ви можете придбати вигідний варіант, звернувшись до професійного консультанта.

Можливо, що там мешканці захочуть розмістити господарські приміщення для зберігання особистих речей. Але, як показує практика, в нових будинках, це дуже рідко зустрічається, проблема пожежної безпеки. Адже не приведи господи і може статися загоряння в одному з відсіків сховища, тоді є ризик появи великого вогнища пожежі, яка перекинеться на всю будівлю.

Таким чином, в цокольному поверсі, найчастіше, розташовується бойлерна та інші інженерні комунікації. Щоб до них можна було підібратися, у разі ремонту, необхідно облаштовувати підвал по висоті не менше 2 метрів. Це робиться з запасом, раптом знадобитися заносити туди яке-небудь устаткування.

Фундаменти багатоповерхових будинків
Крім того, важливе значення має вентиляція, яка забезпечує будинок припливом свіжого повітря. Якщо приміщення виявиться дуже замкнутим, можливо, що підлогове покриття почне сиріти і прийде в непридатність.

Останнім часом, підвал став місцем дислокації торговельних точок, тому для них, міцність фундаменту теж багато що значить. Самі плити, встановлюються при значному заглибленні, з подальшим армуванням і скріпленням.

Всередині, в якості несучих опор, шикуються перегородки, пропорційно внутрішнього облаштування квартир. Чим більше точок, на які дім розподіляє свою вагу, тим довше він простоїть.