Як самостійно можна утеплити підлогу в квартирі на першому поверсі багатоповерхового будинку Майже у всіх квартирах на перших поверхах є холодна підлога. Та й взагалі до будь-квартирі підлога – це саме холодне місце. А все, тому що весь тепле повітря прагнути піднятися якомога вище, і саме на першому поверсі підлога ще холодніше з-за того, що під ним знаходиться абсолютно нежитлове і не опалювальне приміщення.

Щоб вирішити проблему з холодною підлогою багато хто задається питанням про додаткове утеплення. Звичайно, можна просто взяти і запросити майстра, який все зробить, але і візьме за роботу чималу суму грошей.
Але що робити тоді, коли зайвих грошей зовсім немає? В такому випадку доведеться робити утеплення підлоги самостійно.

Взагалі в цьому процесі нічого складного і надприродного немає. І для утеплення потрібно тільки сам матеріал і кілька інструментів. А в цій статті буде описана докладна і нескладна інструкція по самому утеплення підлоги.

Інструкція

Для початку потрібно буде визначитися з тим, яким саме матеріалом варто утеплювати підлогу. Досвідчені фахівці рекомендують в якості утеплювального матеріалу застосовувати саме мінеральну вату. Вона є хорошим теплоізолятором, та й до того ж коштує не дуже дорого, що дуже навіть добре для кожної людини.

Як самостійно можна утеплити підлогу в квартирі на першому поверсі багатоповерхового будинку
Перш ніж укладати теплоізолюючий шар необхідно підняти наявне підлогове покриття. Якщо, наприклад це дерев'яні дошки, то їх необхідно буде підняти, пронумерувати і прибрати. Нумерація необхідна для того, що після їх можна було легко і просто покласти в звичайному порядку як вони лежали.

Потім потрібно буде ретельно вирівняти поверхню. Найбільше для цього люди застосовують спеціальну стяжку, але якщо підлога досить рівний, то цього необхідно немає. Також дуже важливо переглянути, немає чи наявності якихось щілин, тріщин. Якщо такі є, то їх необхідно ретельно закрити. Адже більшою мірою імена з-за таких дефектів підлоги в квартирі стають холодними.

Як тільки всі дірки закладені і підлоги вирівняні, необхідно приступати до самого процесу укладання мінеральної вати. Перший шар буде викладений з пароізоляційного матеріалу і з невеликим нахлестом на стіни. Потім на цей шар треба буде встановити лаги. Тільки прослідкуйте, щоб відстань між ними було не більше ніж 90 див. Адже саме завдяки такій невеликій відстані буде забезпечена рівномірна навантаження на утеплювач і на самі лаги.

Якщо все лаги закріплені і встановлені в необхідному місці, то можна приступати до укладання мінеральної вати. Мінвату слід нарізати на частини, які будуть з точністю укладатися між лагами і прилягати щільно до них.

Як тільки вся вищеописана робота буде виконана, то слід викласти підлогове покриття назад. В якості якого можна застосовувати будь-міцний матеріал, наприклад, ДВП, ДСП, гіпсокартон, фанеру або звичайні дошки.