Антисептики Акватекс Серед антисептиків широку популярність останнім часом набуває продукція підприємства «Рогнеда», а саме – ]грунти і антисептики Акватекс. Саме йому віддають перевагу російські споживачі при виборі цього продукту.

Основна причина такої популярності – низька ціна при високих споживчих якостях. Створений цей антисептик на основі www.postroil.com він відмінно захищає деревину від впливів навколишнього середовища, які часто можуть бути несприятливими.

Антисептик «Акватекс» містить кілька компонентів. Це антисептичні добавки, здатні протидіяти біологічних шкідників. Завдяки цьому компоненту після обробки деревини антисептиком ґрунтовку можна не наносити.

Також до його складу входять різні хімічні речовини, здатні створювати фільтр для ультрафіолетових променів. Це захищає деревину від впливу радіації, а також від вигорання на сонці та втрати кольору.

Такий склад сприяє збереженню природного www.postroil.com і одночасно надає йому більш доглянутий декоративний вигляд. Можна вибрати один з п'ятнадцяти квітів захисно-текстурного покриття «Акватекс». А, змішуючи їх, можна отримати будь-який бажаний відтінок деревини.

Продається антисептик «Акватекс» в евроведрах різного обсягу. Найменша ємність – 0,8 л, найбільша – 20л. Асортимент продукції дуже широкий, так що кожен може знайти той антисептик, який йому потрібен.