Вибір покриття даху Важливу роль у житті будови грає дах. Звичайно гарний вигляд даху це здорово, але це далеко не найголовніше, важливі такі фактори, як матеріал, його розмір і форма саме від цього залежить цілісність, даху і її довговічність.

Розраховуючи свій бюджет, визначтеся з сумою, на яку ви придбаєте матеріал, виходячи з цього виберіть матеріал, обов'язково звернувши увагу на гарантію, характеристики та критерії використання, що гарантує виробник. Згідно baltstroymetall.ru можна замовити поставку труб.

Руберойд.

Вирішивши використовувати як основне покриття руберойд, для початку зробіть суцільний каркас використовуючи обрешітку. Монтаж досить простий, так як в основному руберойд продається в рулонах. Укладаючи руберойд, не намагайтеся заощадити, наклавши один шар, цього буде не достатньо.

Вибір покриття даху
Для початку основа покривається бітумною мастилом, потім кладеться перший шар, паралельно коника. Укладається руберойд смугами внапуск приблизно 15 см, а по краях даху 20 див. Так само для забезпечення якісного кріплення, необхідно прибити перший шар шиферними цвяхами з відступом в 40-50 див.

Далі перший шар покривається мастилом і укладається другий шар, перпендикулярно відносно смуг першого шару. За такою ж технологією наносяться наступні шари, в ідеалі 4-5 шарів. Покрівля з руберойду виконана за даної технології укладання прослужать близько 15 років.

Оцинковане залізо.

Оцинковане залізо, так зване профнастил, надійне покриття, одне з його головних переваг – вода, сніг не затримується на аркуші. Для монтажу такої даху краще запросити фахівця.

Кріплення листів відбувається за допомогою саморізів і заклепок. Покриття з профнастилу має термін служби 50 років.

Шиферное покриття.

Листи шиферу роблять з азбестоцементу, перед початком монтажу необхідно просвердлити для шиферних, оцинкованих цвяхів. Кріплення шиферу здійснюється так само, як профнастил.

Шиферное покриття втрачає популярність, поступаючись профнастилу по терміну експлуатації.

Ондулін.

Відрізняється своєю дешевизною так само паро - і звукоізоляцією. Легкий і простий у монтажі, єдине, на що потрібно звернути увагу – стик скатів, не повинно бути щілин, які можуть виникати під час монтажу, їх потрібно заповнювати профільним наповнювачем. Так само при виборі даного покриття врахуйте, що воно швидко воспламеняемо. Купуйте тільки продукцію перевірених виробників.