Як уберегти ковані огорожі від корозії Ковані огорожі не тільки забезпечують безпеку, але і додають елегантності заміському ділянці. Але, як і багато інші вироби з металу та сталі, ковані конструкції схильні іржавіння.

Крім того, в вигадливий візерунок кованих воріт або хвіртки потрапляє волога, накопичується там і поступово призводить до розвитку корозії. Періодично потрібно перевіряти конструкцію на наявність знебарвлення, появи нерівностей. Регулярне технічне обслуговування допоможе зберегти паркан і ворота в первісному стані.

Якщо вже з'явилися ознаки псування, то необхідно якомога швидше приступати до відновлення. Для початку, відзначають крейдою всі області, що потребують ремонту. Для роботи знадобляться спеціальні інструменти і підручні матеріали: наждачний папір, щітка з дротяною щетиною, тканина, розчин для знежирення поверхні, спеціальна грунтовка і масляна фарба з пензликом.

Наждачним папером ретельно видаляють лід, бруд та залишки фарби. Потім тканиною, просоченою уайт-спіритом, протирають пошкоджену поверхню, щоб очистити від залишків іржі. Конструкція повинна підсохнути, після чого наносять грунтовку. Проходити треба всі деталі, особливо приділяють увагу невеликим деталей та орнаменту.

Якщо паркан і ворота мають просту конструкцію, тоді можна скористатися розпилювачем. Нової пензлем фарбують загрунтовані ділянки. Рухи повинні бути плавними і послідовними. Після фарбування потрібно переконатися, що кована огорожа повністю фарбують. Як тільки висохне, слід нанести другий шар масляної фарби.

Як уберегти ковані огорожі від корозії
Як уберегти ковані огорожі від корозії

Установка кованих огорож вимагає регулярної профілактики. Всі рухомі частини повинні бути змащені. Для цього цілком підійде машинне масло. Щоб запобігти розвиток іржі на новому виробі застосовується два способи; фізична і механічна захист.

Фізичний захист кованих огорож полягає в нанесенні на поверхню вироби спеціального покриття, яке перешкодить проникненню вологи. Механічна захист передбачає використання більш стійких до виникнення корозії, елементів і сполук. Вони формують на поверхні невидиму плівку.

Завдяки своєчасній захисту кованих огорож від іржі, вони збережуть свій первинний вигляд. А різноманіття лакофарбових матеріалів допоможе надати конструкції потрібний відтінок, який бездоганно підтримає загальну концепцію.